Agencje pracy które oferują pracę bez znajomości języka

Hej. Jesli jeszcze tu nie przyjechalas - chetnie Ci w tym pomoge. Napisz: greguk1@wp.pl

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja polecam skontaktować się z http://www.activemedica.eu działają na terenie całej UE i na pewno chętnie Ci pomogą. Mi pomogli i dziś jestem w UK i spokojnie pracuje. Lepiej nie jechać na własną rękę.

0 / 0

Witam! Chciałabym w najbliższym czasie wyjechać,do pracy za granicę,ale niestety u mnie ze znajomością języka słabo,znam podstawy.Kiedyś już byłam w UK mam wyrobiony NIN i konto w banku,niestety z przyczyn osobistych musiałam wrócić do Polski.Niestety od dłuższego czasu nie mogę znaleść nic tu na miejscu i chciałabym wyjechać.Może znacie jakiś pracodawców lub agencje pracy które zatrudniają bez znajomośći języka najlepiej jakieś sprawdzone.Niekoniecznie w Anglii.mogą być też inne kraje.Będę wdzięczna za każdą informację.Pozdrawiam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...