praca w szkole

od kilku lat mam swoje stałe scenariusze lekcji które tylko co roku modyfikuje

0 / 0

Od wrześnie zaczynam swoją pierwszą pracę w szkole. Teraz czeka mnie pisanie konspektów i planów lekcji. Jestem świeżo po studiach więc nie mam doświadczenia w tych sprawach. Starsza koleżanka poleciła mi skorzystanie ze strony http://ucze.pl/ Są tam podobno gotowe karty pracy, materiały pomocnicze i scenariusze lekcji. Czy członkowie forum nauczyciele korzytsacie z takich gotowców czy jednak staracie się sami pisać scenariusze lekcji opierając się na własnym doświadczeniu. Jeszcze jedno pytanie czy jak już mam taki scenariusz to czy przestrzegacie go później czy piszecie je tylko bo to jest wymagane? Wiem że to może ***** pytania ale nie chce się ośmieszać przed przyszłymi kolegami z pracy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...