czy ktos jeźdźił z ta agencją pracy ???

Ale jaja...z tymi agencjami, trafiłem tu przez przypadek bo szukałem czegoś innego. Ale jak przeczytałem co tu pisze, to masakra. Dobrze, że są takie miejsca, gdzie ludzie mogą powiedzieć o oszustach, przestrzec innych. Nawet nie sądziłem, że są takie problemy z agencjami. Ja od 3 lat pracuje na wózkach widłowych w Niemczech, wyjeżdżam z jednej agencji aktivemedica - ale wszystko jest OK, nigdy nie miałem takiej sytuacji, że coś jest nie tak. Jak ktoś ma do mnie jakieś pytania, to piszcie - może mogę w czymś pomóc. Pozdrawiam

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja już kilka lat wyjeżdżam do pracy za granicą i zawsze z jedną i tą sama firmą i sobie chwalę, nigdy nie było problemów, <br /> zawsze wszystko ok. Mogę polecić http://www.activemedica.eu wystarczy napisać do nich maila i się skontaktują, wyjaśnią co i jak. Polecam.

0 / 0

w ciemno nie oznaczało że w ciemno do magnor <br /> koleś jesteś idiotą...

0 / 0

zalezy o jakie klocki ci chodzi

0 / 0

jesteś chętna ja też,a ile masz latek umiesz się bawić w te klocki?

0 / 0

jak chcesz wiedziec numer moge ci podac ale dla ulatwienia ten numer juz nieodpowiada 503043239

0 / 0

A czy ktoś ma do tego Pana nr. tel. Też dostałem odpowiedź na maila w razie wyjazdu miał oddzwonić mija 4 dzień a ja telefonu nie dostałem,<br /> mój e mail : uczen2c@gmail.com

0 / 0

No więc dla leniwych, którzy nie zajrzeli dalej:<br /> <br /> &quot;- 2015-07-23 14:40:30 odpowiedz | cytuj<br /> worker - 2014-02-06 14:06:46<br /> <br /> własnie dostałem maila:<br /> <br /> Witam<br /> <br /> Byłbym zainteresowany pozyskaniem Państwa do pracy przy zbiorach<br /> pomidorów w szklarniach w Niemczech.<br /> <br /> Wyjazd jest planowany na 20 lutego do końca maja.<br /> za każde 2 tygodnie przysługuje jeden dzień urlopu.<br /> pracuje się w godzinach 7:00 do 17:00, możliwe nadgodziny 2 godziny<br /> płatne 150% stawki godzinowej normalnej. W trakcie pracy są dwie<br /> przerwy, jedna obiadowa od 11:30 do 12:00 i druga piętnastominutowa o<br /> 15:00. Jest możliwosc wykupienia ciepłych obiadów za 1 euro dziennie u<br /> gospodarza.<br /> <br /> Zakwaterowane jest bezpłatne oddalone o pół kilometra od miejsca pracy,<br /> są to kamienice z pokojami 2,4 albo 6 osobowymi. 200 metrów od miejsca<br /> zamieszkania znajduje się sklep z przyzwoitymi cenami.<br /> <br /> Stawka za godzine pracy wynosi 9 euro netto na ręke. wynagrodzenie jest<br /> płatne na początku każdego miesiąca do ręki lub na konto, w pierwszy<br /> dzień pracy jest możliwość pobrania zaliczki 100 euro.<br /> <br /> Każda dziesięcioosobowa grupa pracowników ma swojego polskiego<br /> koordynatora z którym można<br /> wszystko załatwiać. będzie pomagał przez pierwsze dni w zaklimatyzowanu<br /> się w nowym miejscu pracy.<br /> <br /> Umowa z pracownikiem zostanie podpisana pierwszego dnia pracy po polsku<br /> i po niemiecku.<br /> <br /> Ubezpieczenie jest bezpłatne, umowa przedwstępna i ubezpieczenie do<br /> podpisania w tym tygodniu może być.<br /> <br /> Pozostaje jeszcze kwestia załatwienia formalności, można albo u mnie w<br /> biurze w Gorzowie Wielkopolskim osobiście albo przez e-maila, jak<br /> Państwu wygodniej.<br /> <br /> Pracodawca nie pokrywa kosztów dojazdu, trzeba dojechać na własną ręke<br /> (szklarnia znajduje się w zachodnich niemczech) albo autokarem, ja będe<br /> organizował 2 autokary które będą jechać przez całą Polskę i<br /> zbierać<br /> ludzi po drodze i pozniej bezposrednio do szklarni, spowrotem tez jest<br /> przejazd już w cenie biletu. Koszt biletu 200 zł, można również<br /> zapłacić<br /> mi osobiscie, najlepiej jak najszybciej bo dopiero wpłata za bilet<br /> rezerwuje miejsce a miejsc juz dużo nie zostało, albo na konto mojego<br /> biura.<br /> <br /> Jeśli coś pominąłem albo coś jest niejasne to proszę o odpisanie ze<br /> swoim numerem telefonu i wtedy sie skontaktuje z Państwem.<br /> <br /> Jeśli Państwo się nie zgadzacie na takie warunki to proszę nie<br /> zostawiać<br /> numeru telefonu bo szkoda mojego i Państwa czasu. Jestem legalnym<br /> zarejestrowanym pośrednkiem pracy zagranicą od paru lat i mam same<br /> pozytywne opinie które można w internecie sprawdzić.<br /> <br /> <br /> numer rejestru 9742<br /> Agencja Pracy Robert Szulczyński<br /> Gorzów Wielkopolski 66-400<br /> ul.owocowa 23<br /> NIP 5991168423<br /> ____________________________<br /> <br /> Nie wiem co mam o tym sądzić. Opinii tych pozytywnych o których wspomina tez nigdzie nie mozna znalezc. Dojechac moge samochodem więc jesli bedzie naciskac na autobus to wszystko bedzie jasne<br /> DOKŁADNIE TAKIEGO SAMEGO MAILA DOSTAŁAM DOT. PRACY W NORWEGII. TYLKO ZAMIAST EURO TO W KORONACH NORWESKICH.<br /> <br /> I inne dane agencji pracy.<br /> Dajcie spokój, oszukują jak wlezie :)&quot;<br /> <br /> Czyżby dane dotyczące odległości do pracy i sklepu były przypadkowo takie same, jak i cała formułka? Pewnie zbieg okoliczności. Albo Ci którzy piszą, że są chętni jechać w ciemno to totalni desperaci, albo to sam pan &quot;iskra&quot; wpisuje te pierdoły dla zmyłki. Pod tą ofertą nie kryje się żadna praca, to tylko historyjka żeby wyzbierać po 200zł od tych naiwnych, którzy się nabiorą. Nikt go przecież nie pozwie o 200 zł bo nawet nie wie kogo (nazwisko fałszywe), a w dodatku wg. polskiego prawa kradzież 200 zł to wykroczenie, śmieszna sprawa, a koleś poświrował i ma dzięki paru ludziom kasę na wakacje.Pozdrawiam.<br />

0 / 0

to jest oszust nikt taki nie istnieje

0 / 0

jestem chetny na wyjazd <br /> marcinmbk@o2.pl prosze o kontakt<br /> 609538512

0 / 0

Uzytkowniku o nazwie Jaja proszę o kontakt na maila huloski@gmail.com. <br /> Pozdrawiam.

0 / 0

ja tez jestem w podobnej sytuacji jak wy i jakbym mogla sie z wami zabrac bylabym wdzieczna informacje na nina-nowicka@wp.pl

0 / 0

Witam, <br /> Ja też chętnie pojadę w ciemno, mam już zrobione zapasy, jestem z Łodzi proszę o kontakt na mail huloski@gmail.com. <br /> Pozdrawiam

0 / 0

WITAM JESZCZE PIENIAZKOW NIE PRZELALEM CZEKAM NA TELEFON. <br /> JESTEM CHETNY NA WYJAZD MOJ NR TELE 609538512

0 / 0

witam, jestem chętny na wyjazd

0 / 0

Ja chętnie pojade w ciemno jesli ktos ma w tym jakies doswiadczenie

0 / 0

do mnie jeszcze nie dzwonil ale wpłacać nie będe,<br /> gdzieś tam ktoś pisał że pojechał z tą agencją ale może to sam oszust?<br /> Jeżeli ktoś chce wyjechać w ciemno na miesiąc - dwa to niech tu napisze zgadamy sie i pojedziemy a nie przez jakies agencje

0 / 0

Witam, <br /> Mam ten sam problem, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu. Może warto się skrzyknąć i dorwać drania. Podam maila huloski@gmail.com <br /> Pozdrawiam.

0 / 0

potwierdzam ze jestem w tej samej sytuacji tez wplacilam pieniadze na autokar mialam otrzymac dokumenty do podpisu wstepne o prace i do tej pory cisza dzwonie wysylam meile bez rezultatu

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...