Studia w UK

Witam,<br /> To jest krótkie zaproszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.<br /> Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprojektowała dla rodziców, nauczycieli i wychowawców nieodpłatną edukacyjną symulacje biznesowo – zespołową, którą każdy może pobrać z tej strony: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/myjnionerzy - symulacja fajnie uatrakcyjna lekcje przedsiębiorczości, ale można też przeprowadzić rodzinne rozgrwki. <br /> Serdecznie zapraszamy,<br /> Rafal<br /> PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.

0 / 0

Teraz w tej księgarni jest świetna promocja. Otóż można zakupić tam co tydzień w piątek jeden tytuł z rabatem 30-50%. Cenię ich za to, że zawsze mają tam niskie ceny. Poza tym wysyłka też niewiele kosztuje.

0 / 0

Też jestem zdania, że lepiej studiować w UK. Wszystkim, którzy się zdecydowali na taki krok polecam polską księgarnie Rewolucja, która znajduje się na stronie http://www.rewolucja.co.uk . Mają ogromny wybór książek. Jest co czytać :)

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

(usunięte przez administratora)też jest świetny kierunek studiów, a mianowicie psychologia w biznesie. Myślę, że to na takie studia należy stawiać. Po pierwsze są rozwojowe, a po drugie na pewno każdemu przypadną do gustu.

0 / 0

Niektórzy nie chcą z różnych powodów wyjeżdżać z Polski, dlatego też to właśnie tutaj szukają ciekawych kierunków studiów. W takim wypadku warto zajrzeć tutaj http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji . Takie kierunek niejednej osobie przypadnie do gustu.

0 / 0

Zamiast na studia w Polsce polecam się wybrać na studia w UK np. na uczelni Bedfordshire. Świetna szkoła. Mają wiele ciekawych kierunków. rekrutacje prowadzi Swift. Trzeba się jednak spieszyć. Tutaj http://swift.edu.pl/bedfordshire/aplikacja/ jest informacja jak złożyć aplikację.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...