Wynagrodzenie na stanowisku Dyrektor Handlowy

mysle, ze ponad 20 tysiecy taki dyrektor ma tym bardziej,ze premie są bardzo okazne

0 / 0

Dyrektor to zarabia tyle ile chce tak naprawdę, nawet i 20 000

0 / 0

powiedzmy tak . Są widełki wynagrodzenia. Od 6000 zł wzwyż

0 / 0

prowadząc swoją działalność idzei zarobić nawet i 4 tyś

0 / 0

zarobki na stanowisku Dyrektor Handlowy zaczynają się od 8-9 tysięcy i idą w górę wraz ze wzrostem doświadczenia

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Jak to na dyrektorskich bywa, ponad 7000, nigdy mniej.

0 / 0

słyszałam, że na tym stanowisku to zarabia się nawet do 19 000 zł miesięcznie!

0 / 0

W dużej firmie dyrektor handlowy zarobi prawie 20 000 brutto, ale to trzeba dobrze trafić.

0 / 0

dyrektor handlowy MINIMALNIE 8 tys bierze z tego co wiem

0 / 0

Dychę, pewnie wyciagniesz, może to tylko podstawa bo jak miesiace sa owocne to pewnie duzo wiecej plus jakies bonusy

0 / 0

Dyrektor Handlowy spokojnie powinien dac rade zarobić 15000 złotych i to netto.

0 / 0

no Ci dyrektorzy mają nawet po kilkadziesiąt tysięcy

0 / 0

Poniżej 10 tysięcy teraz trudno jest zejść, ale rzecz jasna aby zostac dyrektorem trzeba mieć mase doświadczenia.

0 / 0

Dyrektorzy handlowi to w ogóle neizłe mają zarobki, ogólnie zarabia się od 10 do spokojnie 20 000 złotych, jest nieźle

0 / 0

hej, no to tak mniej więcej wychodzi, podobno zarabia się więcej niż minimalna stawka, która wynosi około 9500 zł i zarabia się coś koło 13 tys. :)

0 / 0

Hej mi się obiło o uszy że jest to koło 10 tys ale cy to prawda nie dam gwarancji tak słyszałem ale widzę, że ludzie tu piszą podobne stawki więc musi coś w tym być pozdrawiam

0 / 0

Ogółem chyba trudno zejść poniżej 8 tysięcy, ale tak do 20 to maks.

0 / 0

Panowie spokojnie jak macie mózg na odpowiednim miejscu to 8500 dostaniecie

0 / 0

Ja zarabiam teraz jakieś 12 tysięcy, w końcu to stanowisko dyrektorskie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...