Koordynator Sprzedaży zarobki na tym stanowisku.

Koordynator Sprzedaży to powiedzmy od 4000 złotych w górę

0 / 0

Koordynator Sprzedaży zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

koordynator sprzedazy spokojnie z 4 tysiace zarobi moze na poczatek tyle dostac tez moze

0 / 0

6700 złotych zarabiałem w mojej poprzedniej firmie, teraz mam więcej

0 / 0

standardowo jest zarobek rzędu 2 tysięcy. Może wy macie lepsze bo jesteście bardziej efektywni

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Na samym początku taki koordynator sprzedaży ma zarobki zaczynające się od 3 tysięcy złotych.

0 / 0

ludzie z takich stanowisk zarabiają tak w przedziale od 3000 do nawet 8000 zł miesięcznie

0 / 0

no to prawda. Amplituda zarobków jest naprawdę duża .

0 / 0

koordynator sprzedaży dostaje przynajmniej 3000 zł jako młodszy pomocnik, później może zarobić nawet 8000 zł

0 / 0

widze ze sporo doysc mozna zarobic na stanwosiku koordynatora sprzedazy bo i 8 tysiecy

0 / 0

Spokojnie koordynator sprzedaży może zarabiać w granicach 8 tysięcy zł, w końcu dość duży jest zakres obowiązków.

0 / 0

Ja zarabiam teraz 6 tysięcy netto i powoli idzie w górę.

0 / 0

praca oplacalna ale slyszalam ze tez wymaga troche pracy. mozna spokojnie wycignac duzo ponad 3000 tys zl, ale wraz z rosnacym doswiadczeniem nawet do 8 tys mozna dojsc, ale t zalezy od firmy w ktorej sie pracuje.

0 / 0

czyli wychodzi na to , że u mnie też standard. Mam 6 tysi brutto

0 / 0

Można tutaj dobrze zarobić, ja teraz mam 7 tysięcy, ale brutto.

0 / 0

Ja teraz zarabiam prawie 5 tysięcy na rękę. Pozdrawiam.

0 / 0

znajomy po studiach poszedł na to stanowisko i z miejsca dostał 4 tysiące

0 / 0

Jakie dochody ma osoba będąca Koordynator Sprzedaży

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...