Koordynator wynagrodzenie na tym stanowisku

Koordynator zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

koordynator - zlaezy co koporydynuje ale jakieś 4300 zł

0 / 0

Zależy czego dokładnie taki koordynator, ale fakt, że zarobki tak od 3 tys w górę.

0 / 0

Koordynatorzy zarabiają powyżej 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Tez mi się wydaje, że zarobki mogą dojść do 6000 - 7000

0 / 0

koordynator na budowie danej branzy może zgarnać przynajmniej dwa razy tyle

0 / 0

w zależności od tego czym się zajmuje taki koordynator tozarobki zaczynają się od 2,5 tyś

0 / 0

Slyszalem ze czasem nawet dostają 6000 złotych na tym stanowisku

0 / 0

koordynator może zarobić 2 tysiące ale może tez zarobić 6 tysięcy zależy gdzie pracuje

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Z tego co ja wiem, to zarabia się przynajmniej 5600 złotych, albo więcej

0 / 0

Ja obecnie na stanowisku koordynatora zarabiam 4500 netto.

0 / 0

dobry koordynator nie bierze mniej niż te 3000 zł

0 / 0

wynagrodzenie koordynatora zależy od stażu pracy i obowiązków, waha się między 3 a nawet 7 tys zł

0 / 0

Z tego co wiem, to maksymalna stawka jaką koordynator może osiągnąć to ok 7 tysięcy złotych.

0 / 0

Koordynatorzy w różnych biurach zarabiają od prawie 3000 złotych do 7000 zł, ale pewnie górnej granicy nie ma jakoś

0 / 0

Koordynator niestety tylko ładnie brzmi - zarobki mocno przeciętne..

0 / 0

Koordynator ds biura obsługi klienta w markecie meblowym zarabiałem 4000 brutto praca ciężka a stawka myślę bardzo niska tak więc nie wiem czy nie jest to przypadkiem za mało jak na taki natłok obowiązków. Pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...