Prezes ile zarabia?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

jezeli nie ma sie dosiwadczenie to pewnie ok 2,5 tys sie zarobi

0 / 0

@widio nawet niecałe z tego co wiem to tak ok 11 tysiecy

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Prezes jak to prezes, pewnie powyżej 10 000 to standardowo

0 / 0

prezesi mają miesięczne stawki maksymalnie do 12 000 zł z tego co mi wiadomo

0 / 0

Jestem asystentką, ale prezes w mojej firmie nie zarabia mniej jak 8 tysięcy

0 / 0

Prezes to sam sobie przyznaje, bywa że i po 12 tysięcy

0 / 0

Prezes to wysokie stanowisko, nie znam zadnego prezesa by zarabiał 2 tysiace, cos około dwudziestu tysiecy będzie miał.

0 / 0

@arni ma racje, ale wydaje mi się, że to i tak duża stawka.

0 / 0

Prezes zalezy czego :) z pewnocia coś ok 30 000 tysiecy chyba ze wiecej, zalezy jesczze w jakiej branzy sie jest prezesem

0 / 0

Hahaha, no prezes to sam wpływa na swoje zarobki, nie można powiedzieć ile zarabia bo znam i takich co 40 000 sobie przyznawali

0 / 0

no prezes prezesem zalezy od firmy, dzialalnosci w duzych firmach ponad 10 000 tys spokojnie ale jezeli ktos rozpczyna swoja dzilalanosc jak ja to na poczatku musi sie jakos odbic od dna.

0 / 0

Tylko 7 tysięcy? Prowadzę swoją działalność i też mam FUNKCJĘ prezesa za 3100 - pytania?

0 / 0

Dokładnie, zależy czego prezes, ja mam stanowisko prezesowskie, a pensji tylko 7 tysięcy.

0 / 0

Trudno tu powiedzieć ile zarabia prezes, ja mając małą firmę zarabiam około 10 tysięcy.

0 / 0

W biurze firmy budowlanej pracowałam i prezes co rok auto odbierał z salonu więc sami sobie wywnioskujcie ile zarabia.

0 / 0

Nie bądźmy głupi - prezesi nie będą chwalili się swoimi zarobkami chociażby dlatego, że ciężko je czasami wyśrodkować.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.