Szef Ochrony zarobki

Umowa o pracę, cały czas dyspozycyjność. W 2014 przy stawce 7 zł po przeliczeniu ja wiecej zarabialem niż mój szef.

0 / 0

Szef Ochrony w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Szef Ochrony to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

szef ochrony zarabia naprawde dobrze około 7000 złotych

0 / 0

tu bardziej chodzi już o właścicieli firm którzy mogą tyle rzeczywiście zarobić

0 / 0

Branza ochroniarska nie nalezy do najlepiej płatnych, ale 3-4 tysiące jest realne.

0 / 0

Tak standardowo jak ktos ma leb na karku to dla siebie do 5 tysiecy moze przygarnac

0 / 0

Tak naprawdę to szefostwo zarabia grubo ponad 4 tysiące, ale to zależy jeszcze od zleceń jakie się ma

0 / 0

hej no tak jak piszecie te zarobki raczej nie przekraczaja 8 tysiecy zlotych

0 / 0

o ile ochroniarze nie mają za wiele, to szef ochrony ma nawet 8000 zł

0 / 0

Zalezy od firmy ochroniarskiej, ale niżej jak 3000 nie schodzcie.

0 / 0

Taki szef ochrony maksymalnie może zarobić nawet 8 tysięcy zł, więc całkiem nieźle.

0 / 0

Szef Ochrony zarabia jakieś minimum 7000 złotych, a czasami nawet i tysiaczek więcej, ogólnie ciężka praca

0 / 0

szef ochrony nie zarabia aż takich pieniędzy... przesadzacie

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

w jakim markecie.... jestem szefem firmy ochroniarskiej, w markecie? Tyle zarobić? chyba żart

0 / 0

hej feniks piszesz 7 - 8 tys złotych ale pracuejsz w jakimś markecie? Czy masz pod sobą ludzi z agencji porozrzucanych po różbych obiektach? Daj proszę znać bo nie sprecyzowałeś w jakich warunkach te 7-8 masz. Bo szczerze się z tym nie spotkałem. Pozdrawiam

0 / 0

To w koncu stanowisko kierownicze, ja mam 7-8 tysięcy w zależności od godzin.

0 / 0

na cudzej własności to czasami ciężko i 2500 dostać

0 / 0

jak ochroniarz moze nie alekoleznaka mowil ze jej szef cos kolo 7500 kola miesiecznie wyciagal, wiec az sie chce pracowac. no ale praca tez nie nalezy zawsze do lekkich

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
12 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...