Zarobki na stanowisku Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes zarządu zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

fWiceprezes Zarządu - nawet 20 000 zł wiec pensja marzenie

0 / 0

Wiceprezes Zarządu zarabia powyżej 10000 złotych na miesiąc

0 / 0

Wiceprezes zarządu to zarabia tyle ile ma na firmie, powyżej 10000

0 / 0

mysle, ce od 3 tysiecy spokojie sie zaczyna kasa i oczywsicie moze miec z 10 tysiecy nawet

0 / 0

Wiceprezes Zarzuądu to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

oczywiście wszystko zależy od firmy.W dobrej to 8000-10000 zł

0 / 0

zarobki wiceprezesa kształtują sie około 1200 zł

0 / 0

to musiałaby być naprawdę ogromna firma, aby zarabiali rzeczywiście aż tyle

0 / 0

oczywiście, że wiceprezes zarządu zarobi więcej niż 10 tysięcy, to może nawet być dwa razy tyle

0 / 0

nie wierzę , żeby ludzie w zarządzie dostawali mniej niż 10 tysi

0 / 0

Trudno tu napisac konkret nie podając branży, ale 7-13 tysięcy to taki standard.

0 / 0

im więcej on zarabia tym pracownicy są bardziej źli niestety

0 / 0

Tu juz mówimy o poważnym stanowisku, w każdej branzy jest inaczej,jednak tak ważne osoby to ze 20 000 tysiecy mają.

0 / 0

nikt tego dokładnie nie przyzna, ale jako asystent jedenej z firm budowlanych wiem, że zarabiają ponad 10 tyś.

0 / 0

Zalezy od wielkości i branży firmy, ale pensja zazwyczaj 5 cyfrowa z 1 z przodu.

0 / 0

na prawde sporo mozna zarobic jako wiceprezes zarzadu bo nawet ponad 19 tys

0 / 0

Myślę, że maksymalna stawka dla takiego wiceprezesa zarządu wynosi około 20tys zł

0 / 0

Z tego co wiem to taki Wice może zarobić nawet i 15000

0 / 0

Pytanie - w jak bardzo dużych, bo u mnie w firmie vice spokojnie dostają 14000...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...