Wynagrodzenie Dyrektor Szkoły

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

zalezy od doświadczenia i kompetencji - około 6000 zł

0 / 0

tak, pewnie cos powyżej, 6000tysiecy miesiecznie ma spokojnie do tego jeszcze jakies wczasy pod grusza i 13nastki

0 / 0

Podejrzewam, ze coś spokojnie powyżej 5 tysiecy może publicznie a niepubliczne wiecej

0 / 0

Dyrektor szkoły to przynajmniej 4000 złotych a czasami więcej

0 / 0

w szkołach od jakiegoś czasu dobrze jarabiają. Więc 5000 zł dla dyrektora

0 / 0

tu dużo zależy od urzędu miasta . Ale powyżej 5000 zł musi zarobić

0 / 0

tutaj zarobki raczej nie przekraczają 6000 zł miesięcznie

0 / 0

Też słyszałem, że zarobki są między 4 a 7 tysięcy, więc coś w tym musi być.

0 / 0

Pensje dyrektorskie zaczynają się zazwyczaj od 4 tysiecy na 7 maksymalnie kończąc.

0 / 0

dajcie sppokój, na pewno o kilka tysięcy wiecej zarabia

0 / 0

dajcie sppokój, na pewno o kilka tysięcy wiecej zarabia

0 / 0

Będąc na stanowisku dyrektora szkoły można liczyć na wynagrodzenie co najmniej 4000 zł

0 / 0

Bywają jednak gorsze placówki gdzie jest tylko 4000 złotych

0 / 0

to zależy o regionu polski ale zazwyczaj maksymalne stawki to tak około 7000 zł miesięcznie

0 / 0

nie no to zdecydowanie za dużo. Myślałem, że maks 5 tysięcy

0 / 0

W Raszynie dyrektor szkoły zarabia 10.000 PLN brutto. Wystarczy zajrzeć do BIP. A gimnazjum tylko 6.000

0 / 0

tak dyrektor powyżej 3 tysięcy powinien otrzymywać, tak mi znajoma podawała, że na początku gdzieś tyle dostawała właśnie. Więc wydaje mi się, że to wcale nie wiele jak na osobę na takim stanowisku w poslce

0 / 0

Zarobki nie są złe na takim stanowisku, powyżej 3000 złotych a jeszcze uczy się pewnie jakiś przedmiotów.

0 / 0

Ja zarabiam obecnie 3800 i jeszcze ucze biologii dwie klasy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...