Zarobki Dyrektor Operacyjny

Dyrektor Operacyjny jest w stanei wyciągnać nawet 10 k

0 / 0

myślę, ze może 4 tysiace to ma na poczatku a najwiecej to moze i z 15 tysiecy miec.

0 / 0

Dyrektor Operacyjny to przynajmniej 4000 złotych netto

0 / 0

pensji dyrektoów każdy może pozazdrościc - około 7 k

0 / 0

tutaj to chyba lepsza aksa jeszcze dyrektor operacyjny chyba lepiej postawiony niz zwykly z 15tys ma

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

z tego co mi wiadomo to dyrektor operacyjny może nawet do 10 000 zł miesięcznie wyciągnąć

0 / 0

Na początku zaproponują może 6-7 tysięcy, dopiero z czasem do tych 10k się dobija.

0 / 0

Duża odpowiedzialność niesie za sobą duże wynagrodzenia bo spokojnie można 12 tysięcy zarobić.

0 / 0

jezeli jest sie dorym w zawodzie to na prawde mozna niezle pieniadze zarobi ponad 10 tys

0 / 0

Dyrektor operacyjny to dobra fucha, można liczyć na co najmniej 7 tys zł

0 / 0

Noo taki dyrektor to faktycznie może zarabiać nawet 10 tysięcy miesięcznie, jednak zazwyczaj te zarobki są jakoś w okolicach 7-8 tysięcy.

0 / 0

na tym stanowisku to podobno można całkiem nieźle zarobić, aż do 10 tys. zł miesięcznie, więc jest naprawdę ok

0 / 0

W mniejszych firmach raczej w granicach 7000 złotych są zarobki

0 / 0

mój dyrektor spokojnie 10 000 zarabia, co przyprawia mnie o drżenie łydek

0 / 0

też mi się wydaje że 6000 to tak średnio dyrektor wyciąga. Dobrze że widzę iż wiele osób podziele moją wiedzę jaką mam. serdecznie dziękuję za info miłego dnia życzę. Pozdrawiam

0 / 0

Ciężko uzyskać te 10000 ale standardem jest właśnie 6000 złotych.

0 / 0

tez wiem ze sa dobre pieniazki z tego. jako dyrektor operacyjny mozna nawet niewiele ponad 10 000 tys zl miesiecznie wyciaga, ale tak jak napisal poprzedni wszystko zalezy od firmy w ktorej sie pracuje

0 / 0

Wiele pewnie zależy od firmy i samej branży, ja mam 10400 obecnie, ale brutto.

0 / 0

Dyrektor operacyjny to 6800 na rękę miesiecznie, wiem to

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
4 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...