Dyrektor Oddziału zarobki na tym stanowisku.

jasne ze tak jak i niw eicej, zaleyz tez od firmy chociaz 10 tys to na bogato jest,

0 / 0

topowazna fucha wiec podejrzewam ze ponad 10000tysiecy z pewnoscia wyiagnie

0 / 0

e @darek z moich źródeł wynika, że nawet ponad 13 tyś. możesz tutaj śmiało zarobić

0 / 0

no dokłądnie, kasa spora i to bardzo bo 10000tysiecy to nizla suma chyba ze to podstawa sam

0 / 0

i chyba nikogo to w tej chwili specjalnie nie dziwi...

0 / 0

jestem asystentem ale wiem że zarobki dyrektorów wynoszą około 10 tyś

0 / 0

Pamiętajmy, że to stanowisko dyrektorskie i zazwyczaj wymagaja 5 lat doświadczenia, więc spokojnie 7000 zaproponują.

0 / 0

Nic tylko być takim dyrektorem oddziału, ach, zarobki nawet 12 tysięcy mogą wynieść.

0 / 0

Dyrektor oddziału zarabia nawet i powyżej 10 tysięcy złotych

0 / 0

jeśli to oddział bankowy to w tym przypadku pewnie

0 / 0

tylko 4 tysiące? jestem pewien ze to absolutne minimum, spokojnie ponad 10 koła można zarobic!

0 / 0

dyrektor oddziału to może zarobić nawet do 4000 zł jednak

0 / 0

w zależności od tego jaka to firma, ale raczej stawki są wysokie, podobno nawet tak do 12 000 zł miesięcznie

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja zarabiam 11 tysięcy, jestem dyrektorem oddziału niewielkiej firmy w branży budowlanej.

0 / 0

Są i tacy, którzy spokojnie miesiąc w miesiąc 15 tysięcy wyciągają

0 / 0

Zarobki dobre, bo mam 9 000 i jestem zadowolony :)

0 / 0

Ja w branży bankowość mam 8 tysięcy i to juz netto.

0 / 0

da sie da sie, ale generalnie to tez zalezy od firmy i obrotu jaka ma firma. tak srednio zarobki wachaja sie od 4000 tys zl do nawet 13000 tys zł. wiec kwoty dosyc zadowalajace.

0 / 0

Trudno tu coś uogólnić, ale da się zarobić kwotę 5 cyfrową.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
12 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...