Dyrektor Kreatywny ile zarabia?

Dyrektor Kreatywny zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto<br />

0 / 0

mysle, ze poczatkowo to spokojnie z 3000tysiace plus premie a pozniej gdzies 10 000tyś.

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

nie spodziewam się aby zarobki były lepsze niż 5 tyś

0 / 0

ja jestem asystentem i wiem, że mój dyrektor kosi ponad 5 tysięcy na rękę co miesiąc..

0 / 0

dyrektorzy zwykle zarabiają ponad 4-5 tysięcy. nie wiem czy aby na pewno to satnowisko jest dobrze wynagradzane.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

to prawda, że można mniej więcej koło dyszki wyjąć

0 / 0

Spokojnie do 10000tysiecy może zarobić, lub wiecej to Dyrektor także najważniejsza osoba w firmie,dużo zalezy od branży też.

0 / 0

no tak tylko wlasnie zalezy gdzie, ale zazwyaczaj ponad 9 tysiecy mozna zarobic

0 / 0

dyrektorskie stanowiska zwykle mają nawet do 9 tys jednak

0 / 0

Dobry dyrektor kreatywny moze zarobic nawet ponad 9000 zł jesli ma duze doswiadczenie

0 / 0

Dyrektor kreatywny to poważne stanowisko, ale zarobki pewnie minimalnie zaczynają się od 5 tysięcy zł.

0 / 0

Jak na dyrektora przystało, zarobki nie są niższe niż 5000

0 / 0

Wszystko zależy od spółki w jakiej się pracuje, średnio tak yślę będzie to 6000 tysięcy złotych no nie wiem jakie są maksymalne ale średnio na tyle można liczyć w Polsce. Pozdro

0 / 0

Nikogo nie powinny dziwić pensje dochodzące do 10 000, bo sam tak mam.

0 / 0

można, ale trzeba mieć już duże umiejętności .

0 / 0

bardzo dobre pieniadze na stanowiku dyrektor kreatywny, bo mozna nawet do 9 tys zl dosjc, w zaleznosci od firmy i wykonywanych obowiazkow. ale ma sie o co walczyc

0 / 0

Brałem udział w rekrutacji na to stanowisko - proponowali nieco ponad 5000 zł

0 / 0

Dobra pieniądze mówię wam, niby trochę też pracy, ale myślę że rozkłada się to po równo - 6500 zł, nie ma co marudzić

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...