Zarobki na stanowisku Dyrektor Banku

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Dyrektor Banku zarabia powyżej 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

dyrektorzy mogą liczyć na zarobki nawet koło 13 000 zł miesięcznie

0 / 0

ciężko powiedzieć, ale na pewno zarabiają grubo ponad 7 tyś na miesiąc

0 / 0

dyrektor banku ma wynagrodzenie w granicach 10-12 000 zł miesięcznie

0 / 0

Zarobki na stanowisku dyrektora banku to ponad 10000 złotyvh

0 / 0

Raczej nigdy do takiego stanowiska nie dojde, ale jezeli ktos ma takie ambicje to zarobki na pewno powyzej 8 tys beda

0 / 0

jestem asystentem ale wiem, że mój przełożony mniej jak 7 tysięcy nie zarabia.

0 / 0

Trzeba mieć z 10 lat doświadczenia no ale wtedy i 10 000 złotych będzie.

0 / 0

Dyrektor dużego banku nie zarobi mniej niż 10 000 złotych netto, wszak operuje dużo większymi pieniędzmi, więc nie powinno to nikogo dziwić

0 / 0

Dyrektor banku jest w stanie zarobić nawet i ponad 13 tysięcy, czesto to i dwa razy tyle albo i lepiej.

0 / 0

Myślę, że dyrektor banku to maksymalnie może zarobić nawet 13 tysięcy złotych.

0 / 0

Sam dyrektor banku jednak powyżej 10 000 zarobić może.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

JA pracuję jako asystent, ale potwierdzam - mój dyrektor 13 tyś spokojnie inkasuje.

0 / 0

Spokojnie 10 000 do 15 000 powinien taki człowiek zarobić.

0 / 0

Ja jestem dyrektorem oddziału i mam 7 tysięcy. Pozdrawiam.

0 / 0

Jeśli chodzi o konkretnie dyrektora oddziału banku to 6 tysięcy mimalnie się zarabia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...