Ile zarabia Kierownik Wydziału?

zalezy jakiej branzy podjerzewam ze zarobki plasuja sie od 6 tysiecy wzwyż

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Kierownik wydziału to kasa na wysokości przynajmniej 4000 złotych

0 / 0

stanowsika kierownicze to na prawde sa oplacalne ponad 5 tysiecy mozna zarobic

0 / 0

kierownicy wydziałów mają tak koło 5000 zł na spokojnie ;)

0 / 0

niekoniecznie wyższa. Kolega na tym stanowisku ma około 3 tysi właśnie

0 / 0

Tak jak wypada na stanowisku kierowniczym.. kwota na pewno wyższa niż 3000 złotych

0 / 0

możecie się domyślać. Ja pracuję na podrzędnym stanowisku i dostaję raptem 1900. Kierownik na pewno 3 x więćej

0 / 0

kierownicy wydziału zarabiają tak nawet do 5600 maksymalnie co miesiąc także całkiem dobrze

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

zalezy o jaki wydział chodzi i jaką branże, ale jak sama nazwa wskazuje kierownik wiec ponad 3 tysiace lub wiecej

0 / 0

Kumpel jest kierownikiem wydziału i na spokojnie wyciąga 4 tysiące, więc da się.

0 / 0

Bez problemu mam średnia z zeszłego roku 4500 złotych.

0 / 0

no tak ale wiadomo ze na poczatek troche mniej oferuja, bo jakos tak okolo 3 tysiecy

0 / 0

jezeli ktos ma doswiadczenie to moze zarobic tutaj dobrze ponad 5 tysiecy

0 / 0

to prawda, górne granice stawek na kierowników wydziałów plasują się tak do 5500-6000 zł miesięcznie

0 / 0

mój kierwknik wydziału miał na ręke około 5600 wiem bo kiedyś rzuciła mi się w cozy jego wykaz wypłaty tylko zerknąłem więc jest to informacja sprawdzona. Pozdrawiam

0 / 0

Ja nie powiem w jakiej branży, ale zarabiam 5300 na rękę.

0 / 0

W ubezpieczeniach mój kierownik zarabia coś koło 5,5 tyś. (ja 2x mniej)

0 / 0

nie słyszałem , żeby zszedł ktoś poniżej 3,5 tysiąca

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...