Zarobki Kierownik Działu

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Kierownik Działu zarabia jakoś 4000 działu na spokojnie

0 / 0

bardzo zalezy czemu "kieorwniczy" ale jakies 5000zł

0 / 0

Kierownik Działu to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

kierownicy na prawde sporo zarabiaja od prawie 5 tysiecy do ponad 8

0 / 0

Kierownik działu zarabia tak od 5 tysięcy w górę, zależy jaka firma i jaki dział.

0 / 0

zalezy w jakiej branży ale podejrzewam że z 8tyś. spokojnie

0 / 0

jeżeli jest to kierownik działu w dużym przedsiębiorstwie to nawet 8 tysięcy miesięcznie

0 / 0

Standardowo taki kierownik dostaje 5000 złotych na rękę

0 / 0

Wiele zależy od ilości ludzi pod sobą, ale 4-6 tysięcy się zarabia.

0 / 0

będąc kierownikiem i mając sporo obowiązków spokojnie od 4 tysięcy można negocjować.

0 / 0

Kierownicy zarabiają dobre pieniądze, więc pewnie nikogo nie zdziwi zarobek rzędu 6 tysięcy.

0 / 0

no niby tak, ale to wszystko zależy od firmy i branży

0 / 0

kierownik działu to całkiem wysokie stanowisko łączące się z wyższymi zarobkami nawet do 8000zł, średnio koło 6000 zł

0 / 0

Mój mąż jest takim kierownikiem i co miesiąc jego konto zasilane jest piękną kwotą 6500 zł. Praca trochę stresująca, ale za to prowadzimy godne życie.

0 / 0

To i tak dobre zarobki skoro 5 tysięcy. Myslałem, ze zarobki na kierownika działu są niższe.

0 / 0

Ja mam 5000 złotych po 3 latach pracy na tym stanowisku.

0 / 0

Ja jako kierownik oddziału w zasadzie mam 7-8 tysięcy.

0 / 0

Jestem zastępcą, ale mój kiero spokojnie 5tkę ma

0 / 0

To się zgadza, mniej niż 4 tysiące się raczej nie zarabia, ale ja nie zarabiam też dużo wiecej po 4300 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...