Inspektor Pracy ile zarabia?

Inspektor PRacy zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

myślę, że na tym stanwosiku spokojnie można zarobic jakie s 5tysiecy jak i nie wiecej czasem.

0 / 0

Inspektor Pracy zarabia powyżej 4000 złotych netto

0 / 0

Najlepsza praca jest w inspektoriacie i zarabia się ze 3000 złotych

0 / 0

nudna jak flaki z olejem praca, ale dobrze płatna bo w Euro i więcej :)

0 / 0

jeżeli masz odpowiednie doświadczenie to idzie zarobić z 3 tyś

0 / 0

podobno tak od 2100 do 3700 zł się zarabia w tym zawodzie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

z tego co wiem co mi kumpel mówił to koło 3600 zł miesięcznie

0 / 0

Dobry inspektor zarobi nawet 4 tysiące, ale najczesciej to kwota brutto, a nie netto.

0 / 0

No nie wiem czy można ujrzeć 3 tysiące i więcej @xara. Możliwe, ale ja słyszałem bardziej o zarobkach od 2 tysięcy.

0 / 0

Jeśli chodzi o inspektora pracy to co miesiąc można ujrzeć na koncie o 3 tysiące więcej.

0 / 0

Na tym stanowisku można liczyć na kwotę bliską 4000 netto

0 / 0

wykonując swoje obowiązki spokojnie można liczyć na zarobki rzędu 3,5 tyś

0 / 0

na 4000 ciężko liczyć, ja max dostałem 3700 na miesiąc

0 / 0

Inspektor zarabia tak od 2000 w górę, górną granicą z tego co mi wiadomo jest chyba 4000 tysiaczki

0 / 0

wydaje mi sie ze mniej niz jakies 2100 tysica to sie nie zarobi na tym stanowisku

0 / 0

@ugor no nie wiem czy az tyle, wydaje mi sie ze jednak nie całe 4 tysiace mozna zarobic

0 / 0

kasa jest w porządku, ale na więcej niż 4 tysiące na rękę nie ma co liczyć

0 / 0

srednio na stanowisku Inspektor pracy zarabia sie ok 2800, mysle ze do 3700 mozna wyciagnac take pieniazki sa nawet nawet, przynajmiej jest za co przezyc

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...