Poborca Podatkowy zarobki

mysle, ze budżetowki niektore sa dobrze płatne, wiec jak u nich to moze i 5 tysiecy okolo

0 / 0

To są fajne pieniądze, powyżej 3000 to na bank i do ręki jest

0 / 0

Zalezy chyba od twojego stazu pracy na poczatek chyba ok 2000tysiecy

0 / 0

no słuchy chodzą, że zarabia się tam około 3500 zł tak co miesiąc

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

i tak że też za taką pracę w ogóle płacą to mnie zdziwiło :P

0 / 0

W niektórych miejscach zaczyna się od 2500 ale no może być lepiej

0 / 0

Wydaje mi się, że średnie zarobki dla poborcy podatkowego to wynoszą około 3 tysiące złotych.

0 / 0

praca nie jest zbyt lubiana w otoczeniu, ale zarobki ponad 3 tysiące gwarantują normalne życie chociaż

0 / 0

Praca do przyjemnych nie należy, ale jest dobrze płatna i to cieszy

0 / 0

tylko że robota jednak jest dosyć niewdzięczna nie sądzisz?

0 / 0

3000 to raczej standard, ale w porywach jest to 4000 złotych.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

spokojnie można w przypadku poborcy mówić o 3 tysiącach

0 / 0

Praca nie jest zbyt prosta a przede wszystkim nie jest wdzięczna - ale o zarobki nie ma się co martwić.

0 / 0

no tak koło 2000 zł można liczyć ale to na początek oczywiście są jakieś dodatki w postaci bonusów da się wyrzyć z takiej pracy polecam wszystkim. Jakbym się mylił to powiedźcie jak jest u was

0 / 0

Nie jest tak źle, zarobek rzędu trzech tysięcy jest realny.

0 / 0

poborca podatkowy moze tak zarobic cos kolo 1900 zl miesiecznie, nei wiem czy cos wiele ponad 2000 tys mozna. nawet jezeli w gre wchodzi dluzszy staz pracy

0 / 0

Moje zarobki netto czyli na rękę co miesiąc to 1947.15 PLN, a brutto 2700.00 PLN

0 / 0

Ile zarabia się jako Poborca Podatkowy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
8 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...