Zarobki na stanowisku Pracownik Agencji Celnej

mysle, ze stawki sie wahaja i sie zmienaija czesto,ajkies awanse czy inne ale zaczynasz od jakis 3 tysiecy

0 / 0

podejrzewam, ze zarobki zaczynaja sie od 3 tysiecy w gore, budżetowni sa bardzo dobrze płatne

0 / 0

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

Pracownik Agencji Celnej to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Pracownik agencji celnej na start dostaje jakieś 3 tysiące, a później tylko lepiej.

0 / 0

Pracownik celny dostaje przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

w agencji celnej słyszałem jednak o sporo większych pieniadzach

0 / 0

urzędnicy celni standardowo otrzymują koło 3-3,5 tysiąca. Wszystko zależy też od doświadczenia

0 / 0

to zależy od stanowiska, szeregowy pracownik ze 3 000 zł, a przełożony nawet dwa razy tyle

0 / 0

Może i jest w stanie wyciągnąć te 5 tysięcy, ale nie wszyscy tak mogą, dlatego większość ma 3 tys.

0 / 0

Spokojnie doświadczony pracownik agencji celnej jest w stanie zarobić do 5 tysięcy złotych.

0 / 0

Pracując i mając doświadczenie spokojnie można dostać jakieś 5,5 tyśiąca

0 / 0

Pracownik Agencji Celnej może zarobić i nawet 4000 złotych maks

0 / 0

też prawda, że moze 3000 zł zarobić, ale wydaje mi się, że można lepiej

0 / 0

Wydaje mi się, że minimalna stawka dla pracownika agencji wynosi około 3 tysięcy zł.

0 / 0

rozne opinie słyszałam na temat pracy o charakterze pracownik agencji celnej ale tak nawet do 4 000 zl mozna spokojnie wyciagnac, ale zalezy od lat pracy

0 / 0

Wiecie, początkowo to jest +/- 2000 złotych netto ale to rośnie wraz z doświasczeniem i latami pracy

0 / 0

Zarabia się całkiem dobrze, ja mam nawet lekko powyżej 4 tysięcy.

0 / 0

to w zaleznosci od firmy ale mysle ze kolo 3 000 tys zl jko pracownik agencji celnej daje rade dostac. wiec da sie zyc mimo wszystko

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...