Jakie wynagrodzenie ma Specjalista Ds. Homologacji?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

podejrzewam, ze na tym stanwosiku stawki zaczynaja sie od 3 tysiecy w gorę

0 / 0

Specjalista homologacji to kasa powyżej 2500 netto, spokojnie

0 / 0

Specjalista Ds. Homologacji może wyciągnac 3000 zł

0 / 0

Taki specjalista to zarabia powyżej 4000 złotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

4 tysiące to rzeczywiście kasa jaką dostać na tym stanowisku spokojnie można

0 / 0

jeżeli ktoś ma doświadczenie zawodowe to spokojnie 4 tyś zarobi. a może i więcej..

0 / 0

Specjalista tego typu zarabia minimum 2500 miesięcznie, dobra kasa

0 / 0

tutaj na tym stanowisku zarabia się około 2400 zł co miesiąc, więc całkiem spoko

0 / 0

Ja niestety zarabiam tylko 2300, ale nie odbiega to bardzo od 2500, więc chyba nie ma na co narzekać.

0 / 0

tak ja też słyszałem o tym, że stawki wynoszą tak około 2500-3000 zł miesięcznie

0 / 0

tutaj to rzeczywiście na te 2,5 tysiąca można liczyć. Na więcej nie trafiłem

0 / 0

Jeżeli jest specjalista to wiadomo będzie zarabiał więcej pieniędzy. Jako mlodszy dostawałem 2500, więc niech wnioski same się nasuną...

0 / 0

Znajomy pracował jakiś czas na tym stanowisku i z tego co się orientuję zarabiał jakieś 2500 na rękę. Nie są to jakieś duże pieniądze niestety.

0 / 0

stawki na tym stanowisku plasują się tak mniej więcej od 2500 do 3200 zł na miesiąc, uważam, że całkiem ok

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

no maksymalnie moze sie da do 3000 zl dojsc, nie slyszalam zeby ktos wiecej z tego wyciagnal, ale srednio od 2000n zl sie zaczyna prace w ty zawodzie

0 / 0

Wiadomo, że chodzi o 2000 .... no ale ja bym dodał że max do 3000

0 / 0

najczęściej zarabiam około 2500 złotych. @lena, chyba literówka, bo 2000 tys to 2000 0000 czyli 2 miliony ;D

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...