Wynagrodzenie Dyrektor Regionalny

Dyrektor Regionalny zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

dyrektorzy zarabaiją bardzo dobrze - nawet 10 000 zł !!!

0 / 0

dyrektor regionalny spkojnie moze liczyc na grubą kase poddejrzewam, ze okolo 5o tysiecy lub wiecej

0 / 0

na pewno stawki są różne, ale większość to chyba za 3000 zł mniej więcej.

0 / 0

Dyrektor Regionalny zarobi minimalnie spokojnie powyżej 3000 zł

0 / 0

No minimum, ale mało kto dostaje tak śmieszne pieniądze na tym stanowisku @Stan. Zarobki w okolicy 8 tysięcy bardziej.

0 / 0

W tym zawodzie do zarobienia jest 3000 minumum netto

0 / 0

ja miałem możliwość pracy na własnej dzialalności to po odliczeniu wszyskich kosztów zostawało mi z 3 tyś

0 / 0

wow dyrektorzy to na spokojnie zarabiają dużo miesięcznie, nawet do 10 000 zł

0 / 0

Pamiętajmy, że to stanowisko dyrektorskie, 9000-10000 to normalka.

0 / 0

to chyba jakaś minimalna kwota w tragicznej firmie.

0 / 0

zależy na jaki region, jak dobry to 3000 zł na start jest

0 / 0

Dyrektor Regionalny zarabia na poziomie dziesięciu tysięcy złotych (10000) a wiadomo, że ma i samochód i przytula premie

0 / 0

Nie spotkałem się w swoim życiu zawodowym z sytuacją żeby zarabiali mniej niż 8 tysięcy.

0 / 0

no oczywiście to zależy w jakiej branży. ale raczej poniżej 7 tysięcy się nie schodzi

0 / 0

Zarobki na poziomie 7000 są na spokojnie możliwe.

0 / 0

W mojej branży zarabia się około 12 tysięcy, dodam, że jest to branża spożywcza.

0 / 0

zazwyczaj jest tak ze ciagle jest malo . ale jako dyrektor regionalny mozna nawet do 10 000 zl miesiecznie ale to wszystkozalezy od dzialalnosci firmy w ktorej sie pracuje.

0 / 0

Ja jako regionalny obecnie zarabiam 6000 brutto i czuję, że mogłoby byc lepiej.

0 / 0

Nie wiem po co te tajemnice, jak w sieci handlowej mam 5800, ale brutto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...