Specjalista Ds. Administracji zarobki na tym stanowisku.

Specjalista Ds. Administracj zrabia w granicach 2500 zł

0 / 0

specjalista ds, administracji mysle ze moze liczyc na jakies 3 tysiace zalezy od miesiaca

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatek moze ze 2tysiace a pozniej duzo wiecej cos ponad 3 tyś.

0 / 0

Specjalista ds administracji to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

@vaja minumalne zarobki to raczej wynosza 1,7 tys zlotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Miesięcznie zarabia się tutaj przynajmniej 4000 złotych

0 / 0

Specjalista Ds. Administracji ma powyżej 2000 złotych na miesiać

0 / 0

Mnie się tam wydaje, że zarobisz tutaj maksymalnie 2500 złotych

0 / 0

jeżeli ktoś chce liczyć na zatrudnienie jako specjalista to powinien zarabiać min. 2 tyś.

0 / 0

Niestety zarobek raczej niski, rzadko kto zarabia powyżej 2500 złotych.

0 / 0

na premie bym nie liczył, a co do podstawy to rzeczywiście coś koło tego

0 / 0

Być może podstawa to bedzie z 2500 tysiaca + premie, chyba ze się myslę i ma wecej.

0 / 0

nigdy nie udało mi się pdojać tej pracy, ale słyszałem, że w większych miastach spokojnie 2,5 się wyciągnie.

0 / 0

Jak masz doświadczenie to złapiesz firmę, która zapłaci Ci nawet 2500

0 / 0

dużo papierkowej roboty a zarobki są średnie- koło 2000 zł

0 / 0

Zgodzę się z wami co do tego, że początki są słabe i niewiele się dostaje, bo ja zaczynałem jakoś od 1800, ale teraz pracuję już dobre 2 lata i zarabiam 2200 zł. Wiem też, że z czasem moje zarobki mogą się podnieść.

0 / 0

Z tego co wiem to jakieś 1800 na rękę na start jest bardzo realne.

0 / 0

Mi płacą co miesiąc tak że na rękę wychodzi mi 2329 zł

0 / 0

no rozpoczynajac swoja kariera na tym stanowisku wiecej niz 1700 raczj sie ne wyciagnie ale wraz z rozwojem raczej do ponad 2300 zl dojdzi ena stanowisku ds administracji

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...