Lakiernik wynagrodzenie

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Wynagrodzenie lakiernika to tak przynajmniej 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

Lakiernik zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

z tego co sie oreitnuje to lakiernik moze zarobic i ponad 6 tyisecy

0 / 0

{Pracując na etacie wiem że idzie zarobić nawet 5 tyś. Byle tylko byli klienci

0 / 0

hmm lakiernicy maksymalnie zarabiają tak do 6200 zł

0 / 0

Zazwyczaj 3-4 w mniejszej miejscowości, chyba, że sie serio zna na robocie

0 / 0

tutaj to nawet tak do 6200 zł miesięcznie można wyciągnąć :)

0 / 0

No o ile ma wykształcenie zawodowe i doświadczenie, bo ci bez doświadczenia to dostają jakieś 3 tysiące.

0 / 0

jezeli ktos ma wyksztalcenie zawodowe w tym kierunku to spokojnie mozna 4500 zarobic

0 / 0

U mnie na wsi na czarno zarabiają powyżej 4000 na spokojnie

0 / 0

podobno jako lakiernik to można do 3000 zł wzwyż zaorbić

0 / 0

wiem ze zarobki na staowisku lakiernika wahaja sie od 3,6 tysicecy do ponad 6 tys

0 / 0

Pewnie, że zarobki w okresie zimowym są duże, ale spokojnie minimum 4 tysięcy można mieć przez cały rok.

0 / 0

Lakiernik zwłaszcza w okresie zimowym, to spokojnie zaśpiewa sobie powyżej 6000zł, bywa że jest trochę gorzej, ale ogólnie ok

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

generalnie srednie zarobki lakiernika wachaja sie od tak okolo 3700 tys zl do nawet 6400 tys zl. ale to zalezy od jakosci uslug.

0 / 0

Ja na lakierni zarabiam pięć tysiecy już na rękę.

0 / 0

To ja zarabiam póki co najlepiej, ale pracuje tez aerografem, to mam prawie 7 tysięcy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...