Zarobki na stanowisku Specjalista ds. Umów Budowlanych

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Specjalista Ds. Ryzyka i Analiz zarobki - jego zarobki 4000 zł

0 / 0

Specjalista tego typu to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

Odnośnie tego stanowiska to zarobki w granicach 3-4 tysięcy.

0 / 0

Myślę, że granicę 3000 złotych można jednak przekroczyć.

0 / 0

specjalista do spraw umów może liczyć miesięcznie na nie więcej niż 3 tysiące

0 / 0

5 tysięcy złotych to średnia zarobkowa na tym stanowisku, a to oznacza, że można mniej i więcej.

0 / 0

20% na pewno Ci nie dadzą, dostaniesz najwyżej 4000 złotych

0 / 0

dostając pozycję specjalisty wewnątrz jednego zakładu powinni docenić bardziej i te 20% więcej dawać.

0 / 0

Realny zarobek jest na poziomie 3-4 tysiecy na rekę i na dobrej umowie.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

najlepiej mieć jakiś papier - czy to podyplomówkę etc. zarobki wówczas w granicach 5-7 tyś realne

0 / 0

wydaje mi sie, ze 3 tys na reke to jest jednak dobra stawka jak na takie warunki pracy.

0 / 0

Na start zazwyczaj nie proponuja więcej niż 3 tysiące na reke, ale po kilku latach można zarobić tyle co piszecie.

0 / 0

tez wiemze zarobki zroznicowane w zaleznosci od firmy w ktorej pracuje sie na stanowisku specjalisty do spraw umow budowlanych ale tak na spokojnie mozna coskolo 5000 tyz zl miesiecznie zarobic.

0 / 0

Tutaj bardzo rozbieżne zarobki, bo robiłem riserdż ostatnio i z od różnych ludzi wiem że od 3,800 zł - 10 tys. zł

0 / 0

Tak, tak dobra kasa, a nie jest to mocno wymagająca praca, a można wyciągnąć około 4 tysięcy

0 / 0

zgadzam się , że kasa jest fajna. Około 4-5 tysiecy spokojnie

0 / 0

Potwierdzam, zwłaszcza, że ostatnio wraz z premią dostałem wypłatę 3700 netto!

0 / 0

Na początku 3000 złotych, ale z czasem nawet i 4500 jest w zasięgu.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...