Ile zarabia Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej?

Specjalista ds dokumentacji technicznej w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej zarobi maks 3000 zł

0 / 0

Zaskoczeniem nie bedzie jak powiem, że to jest jakieś 3000 złotych

0 / 0

Na początku jednak zarobki nie przekroczą kwoty 2500

0 / 0

Kasa do zarobienia to chociaż 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Jeśli mogę wtrącić to wydaje mi się, że to stanowisko łapie się na 2 no 2, tysiąca nie więcej

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

nie jest to moim zdaniem kasa która większości wystarcza już

0 / 0

Kokosów nie ma, no ale zawsze to coś, 3000 brutto

0 / 0

na poczatek może wiele sie nie dostanie tak od razu ale myślę ze coś w granicy 1800 zł lub 2000 tysięcy.

0 / 0

Da się zarobić 2-3 tysiące bez większych przeszkód nawet z wykształceniem średnim.

0 / 0

na pewno maksymalnie do 3 tys można zarobić netto

0 / 0

wydaje mi sie ze akurat mniej niz 2300 to sie nie zarobi na takim stanowisku

0 / 0

Maksymalne zarobki na stanowisku specjalista ds. Dokumentacji Technicznej oscylują wokół kwoty 3 000 zł

0 / 0

myślę, że spokkojnie można do 3000 tyś zarobić, to jest stanowisko specjalisty wiec ta kwota z pewnością jest podstawą

0 / 0

Dobrze byłoby zarabiać tyle, mnie to jescze nie spotkało, 2200 dostaje i czekam ciągle na podwyżkę

0 / 0

myślę , że 3 tysiące to jest już maks na jaki można liczyć

0 / 0

Ja w małej firmie IT dostaję 2600, także pewnie ponad trzy tysiące można wyjść.

0 / 0

Kolega pracuje, chwali się, że ma trójkę z przodu, ale nie wiem, czy mi nie ściemniał, chociaż nie powinien.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...