Zarobki Szklarz

mysle, ze tysiace to pewnie jest maxymalnie chyba ze zalezy od firmyy jaka cie zatrudnia

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Jeżeli w dużej firmie na automatach to około 3500 zł.

0 / 0

gdy ma się własny warsztat zarobki 2-3 tysiące to norma

0 / 0

jeśli współracuje z firmami budowlanymi to ma kokosy

0 / 0

jak pracuje w dużym mieście to więcej do 3 000 ale w małych misteczkach sporo mniej

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarobki wynoszą od 3100 zł do nawet 4300 zł miesięcznie

0 / 0

nie wydaje mi się , żeby liczyli szklarze na więcej nawet :)

0 / 0

szklarz na pewno do 4000 zł zarobi ale to już maksymalnie

0 / 0

Jak ktoś jest dobry w swoim fachu i miał się gdzie uczyć to 4-5 teraz wyciągnie z przodu.

0 / 0

wiem ze zarobki szklarza wahaja sie od 3100 do jakis 4300 wiec całkiem sporo

0 / 0

Można zarobić 3200 spokojnie, ale 5 lat temu zarabiało sie więcej.

0 / 0

Na takim stanowisku nie zarabia się raczej mniej niż 3 tysiące na rękę, no ale wiadomo, że wiele też zależy od zleceń.

0 / 0

Szklarz zarabia powyżej 2000 netto, do nawet 4000 w większych miastach, to zależy chyba trochę od szczęścia i w ogóle

0 / 0

W firmie szlarz może zarobic od 2000 tyś netto, ojciec koleżanki wykonuje ten zawód, z tego się orientuje

0 / 0

czasem pojawiają się oferty, a zarobki koło 3500

0 / 0

Teraz ciężko coś znaleść, ale zarobki od 3000 do 4000.

0 / 0

mialam szkarz ktory wykonywal prace dla naszej firmy budowlanej i powiem ze do 4 000 tys nawet jego pracownicy dochodzili miesiecznie, ale fakt mieli bardzo duzo zlecen gdyz wyrobili sobie renome

0 / 0

Trzeba się zmieniać wraz z czasami, ja produkuję dużo na zachód i pracownicy u mnie nie zarabiają mniej niż 3000

0 / 0

Mało zleceń ostatnio, to 3000 ledwo osiągalne, bywało lepiej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...