Szewc wynagrodzenie na tym stanowisku

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Szewc zarabia powyżej 1900 złotych na miesiąc netto

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

oj nie..z tego co ja wiem to minimalne zarobki wynosza tu 2 tys

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Zarobki na tym stanowisku to przynajmniej 3000 złotych

0 / 0

szewc to stary ale bardzo teraz potrzebny zawod mysle ze teraz ok 3000tys zarobisz

0 / 0

teraz to już bardzo rzadki zawód. Myślę że średnio około 3000 zł.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Nie ma z tego dużego dochodu, ale teraz dobry szewc się ceni, więc nawet 3 tysiące dostać może, tyle, że takich jest niewielu.

0 / 0

Wynagrodzenie jest niezłe, szefc mimo że zawód ginący to ponad 2000-3000zł

0 / 0

Szewc przeżywa ostatnio drugą młodość, i zarabia się około 4000 złotych

0 / 0

szewc moze wyciągnąć podobno nawet 4000 zł jak zna się na fachu

0 / 0

szewc nie ma jakis duzych zarobkow, no ale nie wydaje mi sie zeby mniej niz 2 tys zarobil

0 / 0

W ostatnim czasie gorzej z taką pracą no ale 3000 da się jeszcze zarobić.

0 / 0

można nawet zarobić tak do 4000 zł miesięcznie, jeśli jest się dobrym specjalistą

0 / 0

Ja słyszałem, że zarobki mogą się zaczyć od przedziału 2000 tyś. netto , zawsze jeszcze możesz sobie dorobić @nera

0 / 0

szacuja sie zarobki od 2000 zl - do nawet 4000 zl wiec jak widac jaksie chce to mozna, ale to tez zalezy ile sie klientow zaufnie wzbudzilo przez jakis okres.

0 / 0

ie wydaje sie nzeby wiele z tego wycignac ale lekka reka mozna nawet 3000 zl wiec pieniazki sa z tej pracy nawet nie takie male jak sie wydaje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...