Rolnik jakie ma wynagrodzenie?

Rolnik zarabia powyżej 5000 złotych, ale musi inwestować

0 / 0

cięzkon powiedzieć - równie w zalezności od plonów...

0 / 0

Rolnik zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc, bardzo dobra rzecz

0 / 0

jakby mial co miesiac tyle to bylo by dobrze jednka nie wszyscy chyba tyle dostaja

0 / 0

praca jest cięzka, ale przynajmniej dobrze płatna. Bo te 2-3 tyś comiesiąc to świetna opcja

0 / 0

zależy jaka prowadzi produkcję od 2 000 do 8 000 gdy jest to specjalistyczna uprawa

0 / 0

podobno maksymalne miesięczne zarobki to tak w granicach 4200 zł

0 / 0

podobno zarobki na tym stanowisku u kogoś w gospodarstwie to max do 3500 zł

0 / 0

zalezy od tego w jakim miejscu sie pracuje ale zarobki sie wahaja od 2 do 3,5 tys

0 / 0

Ciężko jest podać konkretne zarobki rolnika, bo to też zależy od wielkości i rodzaju gospodarstwa, ale tak średnio to 3 tysiące się wyciąga.

0 / 0

Rolnik wynagrodzenie ma różne, oczywiście zależne od gospodarstwa którym zarządza lub którym dysponuje, ale ze 4000 są

0 / 0

no od szczescia takze, ale wiem ze minumalnie to mozna zarobic jakies 2,7 tys

0 / 0

Wszystko zależy od szczęścia, ale spokojnie rolnik może wyciągnąć 3.500 złotych.

0 / 0

na spokojnie można zarobić u dobrego gospodarza tak około 3000 zł na rękę miesięcznie

0 / 0

Ja pracuje u rolnika na roli to mi płaci 3500, jak na wies to dobry zarobek.

0 / 0

Jak ktoś posiada duże tereny i nowoczesne zaplecze to spokojnie i 8000 zarobi

0 / 0

Jeżeli ktos może skorzystać z jakiś dotacji to zdecydowanie więcej może zarobić.

0 / 0

glownie zawod ile zrobisz na roli tyle zarobisz, wiem bo a wielu znajomych rolnik. maja wielkie gospdarstwa,ale tak normalnie srenio oko 3100 tys zl miesiecznie.

0 / 0

Ja podobnie, zarabiam 4-5 tysięcy, ale jak zbiory nie dopiszą to 2...

0 / 0

Ja mam małe pole, kilka hektarów, ale zarobię 3000 złotych bez dotacji.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...