Wynagrodzenie Pracownik Serwisu Samochodowego

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Z tego co wiem pracownik serwisu samochodowego zarabia powyżej 3000

0 / 0

Pracownik serwisu smochodowego zarabia przynajmniej 3000 złlotch

0 / 0

zalezy jeszcze cyzm sie on azajmuje ale podjerzewam,ze nie mniej niz 2 tysiace ma

0 / 0

Pracownik serwisu ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

zalezy jaka amsz umowe i czy masz placone za godzine i jaki staz pracy ale od 2000tys pewnie

0 / 0

Miesięcznie zarabia się tutaj przynajmniej 2000 złotych

0 / 0

Średnie wynagrodzenie serwisanta szacuje się w okolicach 3 tysięcy.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

W serwisie w zależności od nadgodzin da radę zarobic 3-5 tysięcy.

0 / 0

Pracownik taki zarabia ponad 2500-3000 złotych nowych polskich

0 / 0

Na start nie proponuja więcej jak 2000-2500, ale po kilku latach da się zarobić 4 z przodu.

0 / 0

nie no to już chyba przesada. Ale koło 3 tysi wyciągają rzeczywiście

0 / 0

No taki pracownik serwisu to całkiem niezła kasa, może zarobić średnio i 5 tysięcy złotych netto, w zalezności gdzie jest

0 / 0

myślę, że w granicach ok 5000 tyściecy miesiecznie lub wiecej, zalezy czy to dobry warsztat i czy sa w nim specjalisci

0 / 0

Można zarobić i powyżej 3 tysięcy, ale to już sie trzeba znać na robocie.

0 / 0

tak, maksymalnie do 200 zł można zaorbić z tego co wiem

0 / 0

Na dzień dobry dostawałem ledwo 1800 zł więc cieszcie się że taką kabanę zarabiacie

0 / 0

U nas w serwisie każdy ma jakieś 3-4 tysiące, zależy od stażu i nadgodzin.

0 / 0

Z tymi zarobkami bywa różnie, ale jak dla mnie zarabia się więcej, ja obecnie mam 6 tysięcy brutto jako starszy mechanik.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...