Zarobki Pracownik Patroli Interwencyjnych

Pracownik Patroli Interwencyjnych zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotychnetto

0 / 0

wydaje mi sie ze na poczatku pewnie ze 2 tysiace lub wiecej, praca łatwa nie jest

0 / 0

mysle, ze to sa stawki na godzine gdzies moze do20 zl wychodzi chyba ze tez jest stale wynagrodzenie

0 / 0

mysle ze cos ponad 3 tysiace moze zarobic bo jak jeszcze nocne zmiany dojda to tym bardziej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Taki pracownik jeśli ma dużo roboty to jakieś 2500 mieć powinien.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Branża ochroniarska jest słabo platna i tyle, 10 zł za godzine to dobrze.

0 / 0

Wydaje mi się, że 2500 złotych to raczej standard jest

0 / 0

nigdy nie jest prosto znaleźć pracy która nie będzie wymagałą zaangażowania się pracowników, ale za to tutaj gwrantują chociaż z 900 zł więcej.

0 / 0

To racja, nie najlepiej płatna robota, ja mam 1900 w dobrym miesiącu, ale w małym mieście.

0 / 0

Ja jako pracownik kwalifikowany ochrony w patrolach zarabiam 2300 netto i to jest dużo jak na branżę.

0 / 0

na pewno teraz rekrutacje są bardziej wymagające. Po ostatnich zuchwałych kradzieżach to i pensje dla pracowników się podniosły

0 / 0

Od jednego wyjazdu jest chyba premia 50 złotych, więc wyjdzie ponad 2 000

0 / 0

tyle zarabiają co i ochroniarze, także to chyba marne grosze.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

faktycznie zaorbki są w granicach tych 2 tysięcy

0 / 0

Zarobki marne, oj marne. Pracowałem ze 2 lata i dostawałem około 2 tysięcy.

0 / 0

Myślę, że pracownik patroli interwencyjnych nie zarabia mniej niż 2 tysiące złotych.

0 / 0

Fakt, spore zarobki, bo ja w znanej agencji mam 7 złotych i oczywiście z orzeczeniem..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
12 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...