Pracownik Dezynfekcji wynagrodzenie

PRacownik Dezynsekcji na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

mysle, ze wiele zalezy od zlecen ale to drogie uslugi okolo 5 tysiecy miesiecznie ma

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

na początku 1700 - a potem jakies 2200 na reke

0 / 0

Nie wiem czy ten start to nie jest taka podstawowa stawka przez całą karierę

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

mam własną działalność i 2,5 to jest minimum co mam

0 / 0

Zalezy też od liczby zleceń, zazwyczaj jest podstawa minimalna krajowa i premie/prowizje, 3 mozna zarobić w dobrym okresie.

0 / 0

może to niektórych dziwić ale za swoja prace pracownik dezynfekcji nie dostanie więcej niż 2 000 zł

0 / 0

@zrezygnowany, jeśli netto mogłeś brac, tu czesto dają minimalną krajową - 1850 brutto.

0 / 0

Zastanawiałem się nad taką pracą i na rozmowie powiedzieli mi, że 1900, więc zrezygnowałem.

0 / 0

Wynagrodzenie dla takiego pracownika dezynfekcji wynosi maksymalnie około 2500zł.

0 / 0

no to nieźle, a i tak to pewnie nie wszystko na czym zarabia

0 / 0

taki pracownik dostaje koło 2000 zł na rękę, ale mam info z mniejszego miasta, nie wiem jak w innych

0 / 0

kokosów zbić się nie da, słyszałem że niewiele ponad 2000 zł można dostać,a praca do łatwych nie należy

0 / 0

W większych miastach nie ma problemów aby zarobić chociażby 2500.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Mi tak miesięcznie udaje się zarobić 2700 już na rękę, pracy jest trochę.

0 / 0

ja mam tak na dezynfekcji koło 2100 ale myślę że to jest troszkę za mało za pracę jaką wykonuję naprawde nie jest to najprzyjeniejsze. niektóre firmy oferują jeszcze różne benefity

0 / 0

Czasem sie siedzi i nic nie robi, ale jak juz wezwą to wpada nawet 400 od wezwania.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...