Ile zarabia Maniciurzystka?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

maja duzo, nawet jak w salonie pracuje a reszte w domu zrobi bo ma stale klientki to z 7 tys ma

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Manicurzystka to spokojnie powyżej 4000 złotych ma

0 / 0

tutaj zarobki mogą dojść nawet do 3000 zł miesięcznie :)

0 / 0

Ja mam lekko ponad 3 tysiące i to na umowie o pracę.

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarabia się w przedziale 1500-3000 zł

0 / 0

To ja nie wiem gdzie te 5000 można zarobić, raczej 3000 to taka górna granica

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Maniciurzystka jak jest dobra to może zarobić nawet 3000 zł

0 / 0

Wszystko tak na prawdę zależy od ilości klientek, ale pewnie w granicach 3 tysięcy zł jest w stanie zarobić.

0 / 0

Około 6000 tysiecy na miesiac ma moja kolezanka razem z wizytami domowymi, także to bardzo dużo, praca cięzka nie jest.

0 / 0

To zależy od salonu i od tego czy pracuje też na własną rękę poza godzinami pracy w salonie. Moja maniciurzystka zarabia jakieś 3200, ale duża część z tego to wizyty domowe.

0 / 0

Różnie bywa, ogólnie miesięcznie z premii i wszystkiego zarabia się około 2600 złotych + wizyty domowe

0 / 0

W dobrym salonie można zarobić tak około 3 tys, ale na więcej to raczej nie ma co liczyć.

0 / 0

Załapałam sie do pracy w podrzędnym salonie i mi wychodzi tak 1800 zł ale pracuję w różnym wymiarze godzin

0 / 0

Ja zarabiam 2400 na rękę w niewielkim salonie kosmetycznym.

0 / 0

Bardzo różnie ,zalezy od cen za usługi i zużycia materiałów, około 2200 lekką ręką przy dobrym miesiacu

0 / 0

mając stałych klientów można sięgnąć ponad 3 tysięcy, ale sporo nad tym roboty

0 / 0

Ja całkiem podobnie, ale pracuje tylko w salonie, to mam 2700.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...