Zarobki Monter Instalacji Elektrycznych

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Monter Instalacji Elektrycznych zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Monter Instalacji Elektrycznych jest w stanie meić pensje 2800 zł

0 / 0

Mam takie marzenie, aby spróbować tu pracy, podobno 2800 jest?

0 / 0

mysle ze taki zarobki to wahaja sie jakos miedzy 2 a 3 tysiace

0 / 0

Mi się wydaje, że można im ufać pod wieloma względami, 5000 zł

0 / 0

sporo jak ma wiele zlecen jeszcze jak zalozy swoja dzialanosc to z 6000tysiecy mieisecznie ma

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

monter instalacji elektrycznych w Polsce może zarobić 2-3 tysiące w zależności od doświadczenia

0 / 0

3000 brutto można zarobić jeśli ma się doświadczenie.

0 / 0

na spokojnie możecie zarobić na tym stanowisku nawet tak koło 2800 zł na miesiąc, ale to już te górne pułapy

0 / 0

praca za granicą na pewno będzie bardziej opłacalna. Tam spokojnie 2,5 tyś euro się zarobi

0 / 0

Owszem, ale spokojnie można celować w 3000 złotych.

0 / 0

Moim zdaniem minimalna stawka dla montera instalacji elektrycznych wynosi ok. 2 tys. zł

0 / 0

montere w firmie pewnie ok 3000 tys. moze miec albo nawet wiecej, zalezy od zleceń,ale i prywatnie mozna dorobic sobie

0 / 0

Jako monter to tylko zaledwie troszeczkę ponad 2000 złotych.

0 / 0

2500 to tak średnio powinno być jak dla mnie kiedyś pracowałem przy budowie hali dużej hartownia szkła konkretnie to tyle właśnie miesięcznie mi wychodziło a praca naprawdę w różnych godzinach. Można zaawsze sobie prywatnie dorobić jak ma się fach w ręku

0 / 0

W Polsce niestety netto tylko 2000 złotych, w lepszych firmach 2500.

0 / 0

Za granica zarabialem zdecydowanie lepiej niz teraz w Polsce

0 / 0

I to jest własnie dowód że nie trzeba skończyć studiów żeby zarabiać ponad 2 tysiące na rękę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...