Zarobki na stanowisku Kartograf

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Kartograf bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

kartograf zarobi podjrzewam ze na poczatku z 4 tysiace pozniej ma wiecej z pewnoscia

0 / 0

podobno kartografowie w polsce to nawet koło 4000 zł zarabiają

0 / 0

Pomimo długich i ciężkich studiów zarobki średnio to 3,5 tysia

0 / 0

ja zarabiałem koło 4 tysięcy, ale nie wiem czy niektorzy nie dostają więcej

0 / 0

tutaj zarobki mogą dochodzić nawet do 3700 zł miesięcznie ;)

0 / 0

No raczej nikt początkującemu 3500 nie da, bo zazwyczaj to jest najniższa krajowa.

0 / 0

3500 to już taka górna granica, nie mówcie tyle na rozmowach, to jest do osiągnięcia po kilku latach stażu pracy.

0 / 0

W obecnych czasach kartograf zarabia jakieś 3-4 tysiące jak ma farta.

0 / 0

@pola no nie bylalbym tego taka pewna czy ponad 4 tysiace, ale nie mniej niz 2

0 / 0

kartograf na pewno nie zaorbi wiecej niż te 3 czy 4 tys

0 / 0

akurat jako kartograf to mozna zarobic mniej wiecej od 2 tysiecy do 4 tysiecy

0 / 0

Skoro dają 3.600zł na kartografa, to są to dobre zarobki, myślałem, że będą dużo niższe.

0 / 0

Ja niestety pracując na tym stanowisku zarabiam niewiele ponad 3 tys złotych. Może jeszcze uda mi się dobić do tych 3800 jak mówicie.

0 / 0

Ja bardzo podobnie, w zeszłym miesiącu przyszedł przelew na jakieś 3800 złotych.

0 / 0

Ja zarabiam 3600, ale nie mam żadnych nadgodzin i umowa o prace jest.

0 / 0

Pomimo faktu, że jest to żmudna robota to ze znajomych nie spotkałem nikogo, kto by miał więcej jak 2500

0 / 0

Ja słyszałem, że kartograf zarabia maksimum 3500 na rękę, początkowo ledwo ponad 2 tysiące.

0 / 0

Kartograf z krwi i kości będzie w stanie zarobić coś koło 4000 maxymalnie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...