Wynagrodzenie Kominiarz

Kominiarz zarabia minimalnie od 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

kominiarz to mniej wiecej zarabia ok 2,8 do 4, 5 tysiecy wiec niezle

0 / 0

Na poczatek pewnie daja ok 2000tysiecy netto a pozniej co pare mieisecy podwyżka pewnie

0 / 0

Ciężko trafić tak żeby było 4000 ale bliżej już do tych 3000 złotych

0 / 0

Kominiarz może liczyć na zarobki nie większe niż 4 tysiące właśnie.

0 / 0

No te 3 tysiące to jest nawet nic! Mój kominiarz ostatnio opowiadał, że zarabia spokojnie 4 tysiące.

0 / 0

Ja wam powiem, że kominiarze nie zarabiają w sumie takich złych pieniędzy. Brat jest od paru lat i dostaje 3 tysiące.

0 / 0

kominiarz jak ma stały teren to zwykle potrafi skasować za wizytę 50-150 zł.

0 / 0

Kominiarz zarabia obecnie 3-4 tysiące, czasem wpadaja ekstra premię za sprzedaż kalendarzy jak się chodzi po osiedlach.

0 / 0

No wiem ze najwyżej to można zarobić tutaj nawet i ponad 4 tysiące

0 / 0

Jestem kominiarzem od dobrych 10 lat i powiem wam, że największe moje zarobki to było 3500 zł.

0 / 0

Brudna robota ale nawet dobrze płatna, bowiem 3000 jest.

0 / 0

kominiarz minimalnie dostaje 2800 zł co jest już całkiem fajną sumą

0 / 0

Myślę, że maksymalna stawka dla kominiarza wynosi około 4.500zł, więc całkiem nieźle.

0 / 0

no to prawda. Ale dlatego większość właśnie zatrudnionych jest w tych liczacych się firmach

0 / 0

Bez przesady, my z kolegą zarabiamy po 3800 w gorszym miesiącu.

0 / 0

Bez znajomosci i firmy nie mozna livzyc na wiecej jak 2500

0 / 0

guzik kominiarza w koncu szczescie i pieniadze zarabia. ale kwoty wynagrodzen szacuja sie tak od 2800 zl do 4400 zl ale to wiaodmo sa kwoty plus minus

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...