Górnik zarobki na tym stanowisku.

Górnik zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

zalezy wszystko od tego czy jestes poczatkujacy czy nie, bo z dluzszym stazem cos okolo 8 tys

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Górnik zarobi powyżej 3000 złotych na miesiąc w kopalni

0 / 0

górnik moze sporo zarobic faktycznie bo prawie i 6 tysiecy zlotych

0 / 0

teraz troche pensje podskoczyly do gory ale moze ze 3000tysiace dostaniesz

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Górnicy w Łęcznej minimum 4000 netto na rękę mają.

0 / 0

ciężka praca ale pensja dobra bo nawet do około 5000 - 6000 zł miesięcznie się zarabia

0 / 0

Jako górnik można liczyć na wynagrodzenie powyżej 3000 zł

0 / 0

górnicy mogą zarabiać tak w przedziale od około 3000 zł do nawet 5700 zł miesięcznie

0 / 0

No mi się wydaje, że górnik to zarabia przynajmniej 3000zł na początek, potem nawet i do 8000, ale zależy gdzie

0 / 0

Robota bardzo ciężka ale i dochodowa. Ja zarabiam 5 tysięcy na czysto.

0 / 0

Na pewno początkujący górnik ma stawki zaczynające się od 3 tysięcy złotych.

0 / 0

Jeśli chodzi o zwykłego fizycznego to w granicach 5000

0 / 0

Ja schodzę na dół to mam 7 tysięcy i wiadomo trzynastka, czternastka i barbórka jak u kolegi.

0 / 0

Fakty, trudne warunki a nie zawsze idzie to w parze z lepszą kasą, bo i 3000 zł potrafią zaproponować

0 / 0

Nawet te 6500 złotych na rękę jak mówisz, to według mnie to już duże i dobre pieniadze. No ale o tym że praca w trudnych warunkach trzeba pamiętać.

0 / 0

To fakt, dodatków jest sporo, ale taki zwykły górnik ma około 6500 na rękę.

0 / 0

Nawet więcej, bo inżynier w górnictwie, który schodzi na dół zarabia i 9 tysięcy, do tego trzynastka, barbórka i kilka ton wegla gratis.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...