Garbarz Skór wynagrodzenie na tym stanowisku

mysle, ze nie ejst juz to powszechny zawod ale za to teraz bardzo drogi podjerzewam ze okolo 4 tysiecy

0 / 0

coś okolo jak kolega pisał 3000tysiecy chyba ze jeszcze jakos prywatnie cos dorobi

0 / 0

tak to prawda zarobki oscylują tak w granicy 3000 zł miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

rzeczywiście taka kasa to praktycznie maks na co można liczyć

0 / 0

Z tego co mi wiadomo nie jest to jakoś bardzo opłacalne stanowisko, bo dostaje się najniższą krajową i niewielkie są szanse na wyższe płace. Więc trzeba się zadowolić 1750 zł.

0 / 0

Myślę, że zarobki na tym stanowisku duże i wygórowane nie sa, bo z pewnoscia albo średnia krajowa albo 2200 brutto

0 / 0

no w firmach to się chyba nie opłaca zatrudniać na tym stanowisku

0 / 0

Ogólnie to chyba zarobić można z samozatrudnienia, ale coś koło 2 000

0 / 0

dokładnie też mi sie wydaje, że 2000 tys pewnie bedzie tak jak kolega pisal jeszcze na jakies prywatne prace moze liczyc na zlecenie

0 / 0

myślę, ze gdyby nawet 1800 netto to i tak jest dobra kwota wynagrodzenia,mozna sobie jeszcze dorabiać dodatkowo

0 / 0

Niestety wykonuje ten zawod od jakis 15 lat i nie ma sie co spodziewac wiekszych zarobkow anizeli 1800

0 / 0

dokaldnie malo popularny ale mysle ze cos kolo 3 tys zl miesiecznie wyrabia sie jako garbarz skór, raczej wiecej nie ma co liczyc.

0 / 0

Ale też nie ma dużego popytu na to wiec ja bym obstawał raczej przy max 3 tysięcy, nie wiecej

0 / 0

Mało popularny zawód, dlatego +/- 3 tysiące można spokojnie krzyknąć

0 / 0

Ja bardzo podobnie, 3400-3800 zalezy jak szef da premię, czy nie.

0 / 0

Zawód nie jest zbyt popularny, ale i nie najgorzej płatny, ja obecnie mam 3500 netto.

0 / 0

Garbarz Skór wynagrodzenie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...