Zarobki na stanowisku Specjalista ds. Logistyki

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

zarobki na tym stanwoisku to jakieś 3700 złotych

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

No zarobki to przynajmniej 3000 złotych netto na miesiąć

0 / 0

biorąc pod uwagęzdobytre doświadczenie można spodziewać się 2 tysięcy

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

no wiem, że to można wyciągnąć na spokojnie nawet do 3000 zł

0 / 0

po doświadczeniu zdobytym na uczelni technicznej można liczyć na zarobki powyżej 3 tyś

0 / 0

z tego co mi wiadomo, to na tym stanowisku zarabia się od 2700 do 3700 zł miesięcznie

0 / 0

Z premią można zarobić 3500 na rękę i do tego nie potrzeba wiele doświadczenia.

0 / 0

Specjalista do spraw logistyki zarabia około 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Branża logistyczna jest bardzo dobrze płatna, wiec jak masz duże dosiwadczenie to ze 4000 tysiace

0 / 0

specjalsita do spraw ligstyki to wiem ze zarobi jakos tak ok 2 do masymalnie 3,7 tys

0 / 0

spokojnie na tym stanowisku zarobisz ze 4000 tysiace plus premie wiem bo szwagier pracuje.

0 / 0

myslę, że z pewnościa powyżej 3000 tyś, sama osoba na magazynie ma ok 2200 netto a to specjalista wiec wiecej

0 / 0

Taki specjalista ds. logistyki to maksymalnie może zarobić około 3.700 złotych, więc się opłaca.

0 / 0

Ja zarabiam obecnie 4200, także zarobek nawet dobry.

0 / 0

mysle ze do 4 raczej ciezko dojsc tak 3500 zl to i tak jest calkiem sporo na stanowisku specjalisty do spraw logistyki. takze i tak nie jest zle

0 / 0

Mi się udało wynegocjować teraz 3400 w nowej firmie, w poprzedniej było 2900.

0 / 0

powyżej 4 ciężko, ale ja się parę razy zbliżyłem

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...