Wynagrodzenie na stanowisku Specjalista ds. Kolportażu

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Specjalista ds. Kolportażu to na spokojnie wyciśnie powyżej 3000zł

0 / 0

specjalista na tym stanwoisku zarobi pewnie cos okolo 4 tysiecy a wiadomo,ze pozniej wiecej

0 / 0

Specjalista Kolportażu zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

Mnie się wydaje, że tutaj to najniższa krajowa raczej nic ponad to nie ma

0 / 0

Specjalista ds. Kolportażu to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

Specjalista ds Kolportażu to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

Jak dojdziesz do kwoty 1200 złotych to będzie dobrze

0 / 0

oj wydaje mi się , że o takich zarobkach mogą pomarzyć

0 / 0

Kolportaż zarabia niezby dużo, jakoś tak w granicach 3000 złotych, myślę że to spoko kwota jak na początek

0 / 0

Z tego co wiem to np. w kauflandzie dają 10 zł/h, ale praca tylko w środy po około 6-8 godzin.

0 / 0

śmieszna nazwa dla osoby roznoszącej ulotki po prostu

0 / 0

Powiem Wam że kasa która jest to jakieś 1500 złotych, mało

0 / 0

W wakacje spokojnie można uzbierać te 1500 złotych

0 / 0

Tak naprawdę roznoszenie ulotek potrafi każdy wykonać więc zarobki rzędu 1500 mnie nie dziwią

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatek jest ze 2500 zł, plus jakies premie a co roku sukcesywnie wpada jakos wiecej, na poczatku musza kogos sprawdzic.

0 / 0

Da sie zarobić 1800, ale to trzeba dobrze trafić. Zazwyczaj na start proponują mniej.

0 / 0

Ja tam, gdy pracowałem na tym stanowisku, zarabiałem 1700 na rękę.

0 / 0

No jest raczej mało, zależnie od miasta to tak 1300-1800, niekiedy gdzieś ktoś podobno zarabiał powyżej 2000, ale praca na noce, to można coś za dnia porobić

0 / 0

Niestety ja też ledwo 1300 dostawałem, więc szału nie było.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...