Ile zarabia Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki?

Specjalista ds Dystrybucji i logistyki zarabia powyżej 4500zł

0 / 0

Specjalista od Logistyki to przynajmniej 3000-3500 miesięcznie

0 / 0

Specjalista Logistyki zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

na spokojnie można zarobić nawet tak około 4500 zł miesięcznie

0 / 0

zależy w jakiej firmie pracuje, duże firmy oferuja pracownikowi na tym stanowisku 4 tysiące

0 / 0

Jak się zatrudniałem to miałem 2500, ale po 3 latach mam już 3300

0 / 0

jeżeli w poważnej firmie i musi używać codziennie języka obcego to powyżej 3000, warunek z doświadczeniem

0 / 0

z tego co koledzy mi opwiadali to właśnie na tych stanowiskach mają koło 3900 zł pensji

0 / 0

logistyk który ma trochę doświadczenia to 4 tysiące zgarnia na luzie

0 / 0

jesli ma się stanowisko samodzielne to można liczyć na te 4 tysiące

0 / 0

Ja też jestem bez doświadczenia póki co i zarabiam 2500. Znajomy po fachu dostaje już 3500, ale robi w tym znacznie dłużej.

0 / 0

Specjalista ds. dystrybuzji i logistyki może mieć wynagrodzenie wynoszą ponad 3 tys zł

0 / 0

no ale te ponad 3000 zł to ju ż osoby ze stażem zarabiają

0 / 0

Nie wydaje mi się, by każdy miał szansę na 3500 tys. bo ja bez doświadczenia zarabiałem na tym stanowisku jakoś 2300.

0 / 0

umiejętności to ważna kwestia, ale na spokojnie każdy ma szansę tak do 3,5 tys. miesięcznie zarobić

0 / 0

Spedycja to ogólnie jest niezła rzecz i zwykle opłacająca sie, z tego co wiem to spokojnie można zacząć od 3000 w zależności od umiejętności

0 / 0

Cóż - za granicą wszystko pomnóżcie razy 4 - ot tam się bardziej opłaca.

0 / 0

W średniej firmie logistycznej mam 3400 na rękę :) Pozdrawiam.

0 / 0

ja po dwóch latach dostaje spokojnie 3 tysiące obecnie

0 / 0

Ja na poczatku kariery jako taki specjalista zarabiałam 2600 netto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...