Wynagrodzenie Funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei

Funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei tu zarobki rzedu 1900 zł

0 / 0

jako poczatkujacy funkcjonariusz to w mudndurokach maja pewnie od 2 tysiecy

0 / 0

2000 zł jako Funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei ale nie wiecej

0 / 0

No taki strażnik zarabia przynajmniej 1700 złotych, czasami więcej

0 / 0

Marnie się zarabia na takim stanowisku. Jakieś 2 tys może wpadnie, ale na więcej nie ma co liczyć.

0 / 0

Na swoim stanowisku w ochronie kolei jest 1800 złotych

0 / 0

Podjerzewam, że taki Funkcjonariusz zarobi ok 2000tysiecy ale co pare miesiecy podwyżka

0 / 0

jeśli zarobicie 2 tysiące to będę szczerze zdziwiony

0 / 0

to prawda jednak tutaj nie więcej niż 3000 zł to się nie zarobi

0 / 0

nie liczyłbym na wysokie zarobki, w zależności od doświadczenia 2-3 tysiące

0 / 0

praca jest ciężka, a wynagrodzenie w wysokości 2-3 tyś zł wcale nie adekwatne.

0 / 0

wiem, ż ena kolei nigdy się nie przelewało, ale teraz te zarobki zjechały jakoś do 3 tyś.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Myślę, że bardziej zamykają się one w kwocie 2500 złotych

1 / 0

zawód wymagający przede wszystkiem postury fizycznej. Ale zarobki do 3 tyś sięgają zwykle

0 / 0

To jest dobra praca dla ludzi, którzy są na emeryturze i chcą sobie dorobić, bo więcej jak 2 tysiące to się nie dostanie.

0 / 0

nie ma co się oszukiwać, że wynagrodzenie będzie zadowalające - 2 tysiące to nie jest szczyt marzeń

0 / 0

oj tutaj to jest to tak mniej więcej około 2000 zł miesięcznie, ale może dojść nawet tak do 2500 zł

0 / 0

Myślę, ze cos na poczatek bedzie 2000 tysiace, ale umowa o pracę, praca w budzetówce pozniej po latach wiecej.

0 / 0

praca nie rozwija ale z drugiej strony też nie wymaga wiele od pracowników. Nie mniej jednak te 50 zł na rok podwyżki może by.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...