Celnik ile zarabia?

Celnik zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

w budżetowkach wcale tez tak dobrz nie maja ale podwyzki maja zawsze chyba co rok czy dwa lata

0 / 0

na pewno stawki są różne, ale większość to chyba za 3000 zł mniej więcej.

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

zarobki celnika nie są niższe niż 3,5 tysiąca miesięcznie brutto

0 / 0

mówimy o normalnej wypłacie, która sięga około 3 tysięcy

0 / 0

Czasami coś na boku się weźmie pewnie i wtedy będzie te 4000

0 / 0

wszystko zależy od zaangażowania, ale zwykle jest możliwość wystartowania od 4,5 tyś

0 / 0

Brat od niedawna jest celnikiem i zarabia 3200 zł, mam nadzieję, że dojdzie do tych 6 tysięcy o których tu piszecie.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

zgadza sie, jako celnik maz jeszcze... dodatkową kase

0 / 0

jako celnik to można jednak zarobić do 5 tys no i wiaodmo, że wiecej

0 / 0

Praca panstwowa, mundurówka wiec wiadomo ze jest na wypasie, na poczatek ok 3000 tysiecy pozniej ok 6000zł

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Tutaj poczytaj sobie, są opisane zarobki celnika:) http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ile-zarabia-celnik-zarobki-w-polsce/

0 / 0

obecnie już nie biorą, więc ta kasa to trochę mało

0 / 0

Zarobki początkującego celnika to tak ok. 2 tys. zł. brutto, ale po ukończeniu 3-letniego okresu przygotowawczego można dostać wyższe zarobki.

0 / 0

Pewnie wszystko zależy czy bierze coś na lewo czy nie ;) A prawdę powiedziawszy to znajomy dostaje około 1700

0 / 0

Ja jako agent celny w firmie logistycznej po kursie na agenta celnego mam za to 3400 na rekę ;).

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...