Zarobki na stanowisku Administrator Stanów Magazynowych

Administrator Stanów Magazynowych średnio wyciąga 3200 złotych

0 / 0

Administrator Stanów Magazynowych zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

podjerzewam, ze zarobki na tym stanwosiku zaczynaja sie od kwoty 2 czy nawet 3 tysiecy

0 / 0

Administrator na magazynie zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

osoba na takim stanowisku moze liczyć na jakieś 2400 zł

0 / 0

taki długa nazwa stanowiska pracy ale płaca to około 2000-2200 zł

0 / 0

doświadczenie logistycnze się przydaje. Zarabiam teraz do 4 tyś zł

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

jeżeli ktoś ma doświadczenie w pracy na magazynie spokojnie jest w stanie zarobić ponad 2,5 tysiąc

0 / 0

no 3 tysiące to już chyba jednak takie minimum tutaj

0 / 0

e gdzie tam. Myślę , żę około 3 tysięcy dostaniesz, nie więcej

0 / 0

to już dosyc poważne stanowisko, wiec myśle ze cos ok 5000 tyś, branża logistyczna jest jedna z lepiej płatnych

0 / 0

wiec 3000 tys netto to bardzo dobra stawka, chyba ze mozna nawet jeszcze wiecej w jakis sieciowkach zgarnac

0 / 0

No ja tam na tym stanowisku obecnie zarabiam 3 tys złotych, ale pracuję już z 3 lata i zaczynałem od 2300.

0 / 0

no mniej wiecej zarobki szacuja sie tak od 2000 tys zl do w miare mozliwosc nawet 3500 zl narazie o wiekszych p0ienaidze na stanowisku administrator stanow magazynowych nie slyszano

0 / 0

Ja to powiem wam, że przez wiele kwot zarobków już przeszedłem - od 1,800 zł – 3,500 zł

0 / 0

Potwierdzam, bo i ja zarabiam teraz jakieś trzy tysiące na rękę, czasem więcej dzięki nadgodzinom.

0 / 0

2800 złotych dostaję i usłyszałem że na podwyżkę nie mam co czekać w najbliższym czasie

0 / 0

W gospodarce magazynowej jest taka sobie kasa, jak administrator ma się około 3 tysiące.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...