Wynagrodzenie na stanowisku Kapitan Statku Morskiego

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Kapitan Statku Morskiego zarobi mniej więcej 3300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

myśle, ze koło 8 tysiecy chyba jest na takim stanwosiku , w sumie to brardzo fajna praca

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

o ile 2 lata w dużej firmie wystaczą wskas z tego co mi wadomo zatrudnaijąc się na najniższą krajową

0 / 0

takie stanowisko stawia duże wymagania i daje duże zarobki czyli kilkanaście tysięcy miesięcznie

0 / 0

w końcu to duża odpowiedzialność na morzu, także nalezy im się

0 / 0

Nie tak łatwo zostac kapitanem, ale pensja 5 cyfrowa spokojnie do osiągnięcia.

0 / 0

przez całe sowje dotychczasowe życie jeszcze nie osiągnąłem tego statusu, ale podobno oni zarabiają od 10 tyś wzwyż

0 / 0

kapitan zarobi dosyc duze pieniadze bo cos ponad 20 tysiecy z pewnoscia, duzo zlezy tez od doswiadczenia, owszem ale i od firmy.

0 / 0

Co prawda do kapitana mi daleko, ale wiem, że nie biorą kontraktów za mniej jak 2-3 tyś euro.

0 / 0

no proszę Was. @eryko majtek zarabia przynajmniej te 3 tysiące

0 / 0

tak, taki kapitan to moze do 3000 zł zaorbić, ale jednak to sie żadko zdaża

0 / 0

pierwsze słysze żeby to takie zarobki były. Z tego co ja kojarzę ze szkoły to ledwo 3 tyś w Polsce

0 / 0

Kapitan Statku zarabia dziś po pierwsze w euro, po drugie w zależności od wielkości statku od 10 000 do nawet 50 000

0 / 0

Faktycznie, 15 lat stazu to minimum, by zostać kapitanem, ale nawet ponad 20 tysięcy da się zarobić.

0 / 0

Potwierdzam takie zarobki, sporo z tego to diety, no i staz pracy, 5 cyfr tu nikogo nie dziwi.

0 / 0

Jest to marzenie wielu osób, przyjemność i zarobki duże ponad 10 000 złotych.

0 / 0

racja, potrzeba wielu lat aby moc dojsc do stanowiska kapitana statku morskiego, gdyz jest to praca mimo wszystko bardzo odpowiedzialna, w przeliczeniu na polskie to tak nawet do 16 tys zl mozna.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...