Ile zarabia Kapitan Statku Śródlądowego?

Kapitan Statku Śródlądowego to przynajmniej 4500 złotych na miesiąc

0 / 0

ryj cie swędzi oszuście?

0 / 0

Kapitan Statku Śródlądowego to kasa na poziomie 3000 złotych

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Taki kapitan jest w stanie zarabiać 5 tysięcy miesięcznie, nie jest to zła kaska.

0 / 0

Na takim stanowisku pewnie jest dość różnie, ok. 5 tysięcy to na pewno

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

podobno to jest około 2300 zł miesięcznie, takie słuchy mnie dochodziły od pracowników statków

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Taki kapitan zarabia powyżej 10000 złotych, czasami znacznie

0 / 0

wszystko zależy od kontraktu. Pływając po wodach nie bezpiecznych spokojnie i 2-3 tyś euro można zarobić.

0 / 0

no bardziej opłacalne jest bycie kapitanem na otwartych wodach

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

jasne, że tak tylko zastnawiam się jak to wygląda, bo średnio to 5 tys jest

0 / 0

no tak, maksymalnie to jest 10 tys jak już masz doswiadczenie

0 / 0

Kapitan to dobra fucha, nawet jezeli nie maja ciaglych kursow to maja stawke ustalona odgornie mysle ze 8000 -10 000 tyś max

0 / 0

duże są zarobki kapitana statku widzę, że nawet 8000 to ladnie ale praca jest dosc absorbująca wydaje mi się Może ktoś podpowie w jakich firmach tyle zarabia

0 / 0

Nie wszędzie, są miejsca gdzie dają tylko 4000 złotych.

0 / 0

Jeśli chodzi o polskie warunki to właśnie od 8000 w górę.

0 / 0

jako kapitan Statku Śródlądowego mozna cos kolo 8 ooo tys zlotych zarobic, oczywiscie po przeliczeniu na złotowki, le trzeba skonczyc szkole uprawniajace do tego zawodu

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.