Koordynator Dostaw zarobki na tym stanowisku.

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

koordynator dostaw przeciętnie zarabia 2700 zł netto

0 / 0

Kordynator Dostaw to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Koordynatorzy w dobrej firmie z pewnością zarabiają 3000 złotych

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

rzeczywiście około 2,5 tysiąca można zarobić - wyjatki niedużo więcej

0 / 0

No nie wiem czy takie od 3 tysięcy w górkę, bo raczej się to zaczyna od 2,5 tys.

0 / 0

Spokojnie koordynator dostaw jest w stanie zarobić w granicach 3 tys zł, ale to zalezy i tak od zaangażowania

0 / 0

Taki koordynator zarabia od 3000 w górę, ale zależy od miasta

0 / 0

tutaj na tym stanowisku można z lekką ręką tak około 2,5 tys. zł miesięcznie zarobić

0 / 0

myślę, ze spokojnie 3000 tysiace juz na reke wezmie albo wiecej, zwykly magazynier ma 2000 tys

0 / 0

wydaje mi się, że u nich jest dobra praca, bo do 4000 zł mozna zarbić

0 / 0

Koortdynator w większej firmie np. supermarkecie zarabia jakieś 2400, wydaje mi się że nie wyżej, ale nie pracowałem w dużym mieście

0 / 0

Średnie zarobki na takim stanowisku to około 3000 złotych.

0 / 0

Brutto 2400 zł ale netto to około 1700 zł,wiec słabo

0 / 0

Mi się najczęściej udaje prawie zahaczyć o 4 tysiące, bo wiele zależy od premii i nadgodzin.

0 / 0

3500 netto to już rozsądne pieniądze ale wiem że znajomy na tym stanowisku zarabia i 5 tysięcy

0 / 0

Mając pod sobą wszystkich dostawców to odpowiedzialność jest ogromna więc zarobki moje wynoszą około 3500 netto

0 / 0

No ja mam lekko powyżej tych 3 tysięcy, ale firma jest mała, sprowadzamy trochę produktów z czech - 3200.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...