Spedytor Międzynarodowy zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Mi się wydaje, że Spedytor Międzynarodowy zarabia powyżej 3000zł

0 / 0

No jest to całkiem niezła kasa tak sądze, 6000 nieźle nie?

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Mam wrażenie, że zarabia się do 6000 złotyh miesięcznie

0 / 0

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze trzeba miec swoja baze. Zarobki kolo 4 tys sa realne

0 / 0

Przewoźnik to zaczna kasa nawet i powyżej 10000 złotych

0 / 0

z tego co wiadomo tak ogólnie to nawet do 6000 zł co miesiąc

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Z większym doświadczeniem zarobki sięgają do 5000 netto

0 / 0

Spedytor, który bazuje na swoim doświadczeniu i klientach spokojnie z 4-5 tysięcy zarobi

0 / 0

Zależy w jakiej firmie się pracuje, bo w tych małych, co się dopiero rozwijają to zarobki będą bliżej 3 tysięcy niż tych 5 co wspominacie.

0 / 0

U spedytorów liczy sie znajomość języka, a wiadomo, że takie stanowiska są dobrze płatne, dlatego zarobki mogą wynosić nawet 5 tysięcy.

0 / 0

Kasa jest dość średnia, spedytorzy mają 4000 chociaż

0 / 0

jeżeli zatrudniony jest w poważnej firmie to wyciąga miesięcznie 4-5 tysięcy

0 / 0

Zależy od znajomości języków, tylko z angielskim - 3-4 tysiące, każdy kolejny język 1000 więcej.

0 / 0

wiadomo , że to niezły wynik, ale ciężko do niego dojść

0 / 0

Doświadczony spedytor międzynarodowy ma pensję wynoszącą 6 tysiące zł, więc całkiem nieźle.

0 / 0

Wydaje mi się, że początkujący spedytor międzynarodowy jest w stanie zarobić na początku coś w granicach 2900 złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...