Opiekunka Osób Niepełnosprawnych zarobki na tym stanowisku.

Opiekunka osób niepełnospawnych bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

nie wiem jak u nas ale duzo nie za granica calkiem dobrze kolo 20 tys mozna zarobic

0 / 0

to zalezy czy jest opiekuna w polsce czy za granica, w polsce slabo za granica kolo 20 tys

0 / 0

Generalnie to powyżej 2000 złotych w polsce i 1500 euro za granicą

0 / 0

Za granicą to wiadomo, że lepiej, bo w Polsce niecałe 2 tysiące wychodzą.

0 / 0

Zarobki są powyżej 2000 złotych, ale to dobra stawka

0 / 0

To bardzo odwiedzialna i ciezka praca powinno byc z 5000tys miesiecznie a zarobisz ok 2000tys niestety

0 / 0

jeżeli jest to opieka za granicą to można liczyć na parę tysięcy więcej

0 / 0

Zarobki są różne, ale bardziej są one w granicach 2-3 tysięcy, bo z większymi sumami się nie spotkałem.

0 / 0

Za granicą widziałem oferty po 1600-200 euro miesięcznie

0 / 0

No w Polsce to się nie opłaca zbytnio na tym stanowisku działać, bo zarobki niewiele większe od 2 tysięcy. No ale jak piszecie za granicą to już można dobre pieniądze zarobić.

0 / 0

No niestety u nas w kraju zarobki zazwyczaj to 2000 maksymalnie 3000 złotych.

0 / 0

opiekunka osób starszych na pewno moze zarobić ok 3000 zł

0 / 0

jeżeli pracuje za grnaica to ok 10 000 tysiecy zarobi a w Polsce to do 3000 tys maxymalnie

0 / 0

@helios tylko ciekawe ile płaca za granica, bo w Polsce ok 3 tys.

0 / 0

praca jest ciężka pod względem psychicznym. Ale za granicą płacą dobrze za nia

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Witam was, ja tez opiekowałam sie niepełnosprawnymi osoboami, no ale pieniążki nie były duże, a dużo energi poświęciłam i nie taka łatwa to praca a pieniędzy płacić nie chcą. Potem znalazłam frme Medipe i wyjechałam do opieki nad osobami starszymi w niemczech i polecam już kilka lat z nimi jeżdżę bo mam dobre pieniądze i kursy.

0 / 0

dokaldnie i jest duzo agncji co takie prace oferuje, mozna spokojnie 6 000 tys miesiecznie przeliczajac na polskie zlotowki zarobic. w polsce to cos kolo 1500 zl wiec sami widzicie

0 / 0

Najlepiej to się pracuje w Niemczech, serio, po przeliczeniu na złotówki przywiozłam 5400 zł za miesąc

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...