Ogrodnik zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Ogrodnik zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Ogrodnik może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

ogrodnich chyba ma nie duzo jak pracuje w jakimssklepie to pewnie najanizsza krajowa

0 / 0

zależy gdzie pracuje, ale nie więcej niż 3 000 złotych miesięcznie

0 / 0

jeżeli ktoś się tym zajmuje z pasją i zaangażowaniem to i do 2,5 tyś można wyrwać

0 / 0

rzadko zdarza się , aby ogrodnik miał pracę na cały rok prawda?

0 / 0

Ogrodnik zarabia malutko, ledwo 2000 złotych i czasami sezonowo

0 / 0

Zależy gdzie się jest takim ogrodnikiem, ale zarobki i tak nie są imponujące, bo zazwyczaj jakoś 2-3 tysiące.

0 / 0

W Polsce też nie jest źle, bo zarobki dochodzą do 3000 złotych

0 / 0

Za granica widziałem ze potrafia dac od 1500 do 2000 euro miesięcznie

0 / 0

wykształcony ogrodnik hodujący ciekawe rośliny średnio 3 tysiące może zarobić

0 / 0

ogrodnik jeśli dostaje trójkę to w dobrej firmie

0 / 0

Jeśli chodzi o zarobki na stanowisku ogrodnika to nie ma co się nastawiać na duże pieniądze, bo maksymalnie to można zarobić 3200 zł.

0 / 0

Warto podszkolić język, za granicą dają koło 2000euro

0 / 0

Ja jako ogrodnik mam 3000, ale to w sezonie, teraz jak zima to pracy prawie nie ma.

0 / 0

ogrodnik może zarobić do ok. 2000 zł taki średnio

0 / 0

Ogrodnik, jezeli pracuje w sklepie ogrodniczym to mysle ze ma 2000 tysiace netto

0 / 0

Myślę, że minimalna stawka dla ogrodnika może zaczynać się od 2 tysięcy złotych, ale nie mniej.

0 / 0

działając na prywatnym zleceniu, prywatnej posesji spokojnie 2000 na rękę będzie. A przemęczać się nie trzeba.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...